Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki przegób na półosi 8e0407271t


ganjaq

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, szukam numeru przegubu wewnętrznego dla półosi 8e0407271t, znalazłem numer 4B0498103 ale w hurtowni pod tym numerem jest przegub okrągły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie, szukam numeru przegubu wewnętrznego dla półosi 8e0407271t, znalazłem numer 4B0498103 ale w hurtowni pod tym numerem jest przegub okrągły

tu masz do twojego silnika BFB

http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3219163421340-G7A002PC-O16883-przegub-napedowy-wewn.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą kasę kupisz całą półoś w dobrym stanie. Poza tym do wymiany przegubu wewn potrzebny jest przyrząd do ściągnięcia. Wiadomo, można coś "polepić" ale to dodatkowa robota i czas. Wg mnie lepszą opcją jest poszukanie półosi używki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Poza tym do wymiany przegubu wewn potrzebny jest przyrząd do ściągnięcia.

rozwiń to bo nie bardzo kumam o jaki przyrząd chodzi ...Pierwsze słyszę ... :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi być taka blacha , która ma zarys zewnętrzny przegubu pomniejszony o kilka mm, z przecięciem na nałożenie na oś, do niej mocuje się ciężarek-powstaje młotek bezwładnościowy do zbicia górnej części przegubu z kamieni. Można zmajstrować we własnym zakresie coś ale nie będzie łatwo. Albo dokładne pomiary, rysunek na laser i wypalenie ustrojstwa. Bez tego trudno może być, z kamieni nie bardzo da się zbić "na raty" czyli pojedynczo.

Chyba że masz rozbieralną część tylną słoneczka przegubu to wtedy nie ma problemu, jeśli zaspawana to jest tak jak opisałem.

Edytowane przez jaro1768
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...