Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem po wymianie filtra paliwa


egon_81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Po raz kolejny w garażu wymieniałem filtry i olej, tak samo jak wcześniej lecz teraz po wymianie filtra na nowy auto nie odpala normalnie trup.

Filtra nie zalewam ropą. Auto odpaliło, pochodziło 20sek, zgasło pokręciłem 5sek i odpaliło jak zawsze. Pochodził ze 20sek mała przegazówka 2500rpm i do domu :-)

Rano wchodzę a tu zonk, auto nie daję oznak życia więc podmieniłem na stary który stał pionowo jeszcze z ropą w środku, odłożony do kartonu. I nic.

Podpięty komp nie pokazał żadnych błędów.

Tak w razie czego spróbowałem z drugim zapasowym kluczykiem, to samo.

Przy silniku nic nie dotykałem, nic nie spadło ani wpadło tylko olej, filtr oleju i filtr paliwa nawet powietrza nie dotykałem jeszcze.

Jakieś pomysły bo święta idą, będzie lipa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdejmij przewód filtr/silnik z filtra i poprzekrecaj kilku krotnie kluczykiem aż pąmpka napełni filtr (aż lekko sie przeleje) nastepnie załóż przewód i przekreć kluczyk jeszcze jakies 5 razy. Powinien odpalić, jesli nie bedzie chciał zagadać to psikaj plaka w dolot aż zaskoczy, jak załapie to zaklekocze ale nic mu sie nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!!! Druga opcja się sprawdziła, zaskoczył lepiej jak na ropie :-) Dzięki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...