Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8 ADR gaśnie silnik


mecik

Rekomendowane odpowiedzi

Po odpaleniu silnika,nie trzyma wolnych obrotów.Po prostu jak zdejme noge z gazu gasnie,Objawy ustepuja po przejechaniu 500m-1km.Nie ma znaczenia czy silnik jest zimny czy ciepły.Zaczęło sie to dziać nagle bez zadnych niespodzianek od wczoraj do tego dzisiaj podczas jazdy jak wrzuciłem na luz to latał z wysokimi obrotami miedzy 2 a 3tys(bez dotykania noga gazu)po przegazowaniu i chwilowym przytrzymaniu 6tys.uspokoiło sie.Co sie może dziać,ma ktoś jakieś sugestie?dzieki z gory za odpowiedzi.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odepnij przepływkę i sprawdż czy dalej będzie to samo albo gorzej (jeśli nie będzie różnicy to trzeba przepływka się zainteresować), no i pozostaje przepustnica do czyszczenia i adaptacji :rolleyes: powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mialem podobna sytuacje z tym samym silnikiem, jak auto przekraczalo mi powyzej 100 km/h do zaczynalo mi sie dlawic i wiecej nie chcialo jechac i to samo wystepowalo jak gwaltownie zaczynalem przyspieszac, pojechalem do mechanika na VAG i okazlo sie ze cos sie poprzestawialo w ustawieniach przepustnicy mechanik wgral mi nowe ustawienia na przepustnice zajelo to okolo 5 minut i autko znowu zaczelo przyspiesac i osicagac wysokie predkosci :D:D

Pozdrowienia . M@rk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze nie ma co sie bawic w odlaczanie roznych kabelkow przy silniku tylko,podlaczyc do VAGa i zobaczyc co jest ciete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdą usterkę dotyczącą hamulców i silnika zaczynamy od Vaga jeśli Vag nic nie pokazuje wtedy zaczynamy się zastanawiać.

Przynajmniej ja tak robie, przyczyn gaśniecia silnika czy nietrzymania obrotów może być wiele, więc najpierw VAG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...