Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Średnica tłoczka


gawel1999

Rekomendowane odpowiedzi

witam, wie moze ktos jaka jast srednica tloczka hamulcowego, przod do zacisku LUCAS-54?na forum chyba nikt o tym nie pisal,przynajmniej nie znalazlem w opcji "szukaj". pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, wie moze ktos jaka jast srednica tloczka hamulcowego, przod do zacisku LUCAS-54?na forum chyba nikt o tym nie pisal,przynajmniej nie znalazlem w opcji "szukaj". pozdr

54mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, a wiesz moze jaka jest wysokosc?bylem w sklepach i wszedzie potrzebuja i wysokosci.

Po co Ci to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisalem wyzej, bo w sklepach chca to wiedziec.Bez tego nie chca nawet zamawiac. Dzwonilem do w-wy do sklepu ktory niby zajmuje sie wylacznie hamulcami, to nawet tam chcieli wysokosc :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisalem wyzej, bo w sklepach chca to wiedziec.Bez tego nie chca nawet zamawiac. Dzwonilem do w-wy do sklepu ktory niby zajmuje sie wylacznie hamulcami, to nawet tam chcieli wysokosc :kwasny:

Co chcesz zamawiać w sklepie?? Sam tłoczek? Zestaw naprawczy?? Wybacz, ale nie bardzo rozumiem.

Napisz proszę coś więcej, bo teraz jest mi ciężko Ci pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi pewnie o sam tłoczek [br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 17:03_________________________________________________są pewnie wżery i dla tego koszt jednego tłoczka to koło 40 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi pewnie o sam tłoczek [br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 17:03_________________________________________________są pewnie wżery i dla tego koszt jednego tłoczka to koło 40 zł

dokladnie kolego, tylko dalej nie wiem jaka wysokosc :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholerka zerknę w domu miałem gdzieś paragon na tłoczki bo też wymieniałem w tamtym roku i też lucasa zerknę w domu to na pisze ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok:) będę wdzięczny :good: :> :>

czy moze ktos wie cos o tej wysokosci??

[br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 21:21_________________________________________________

cholerka zerknę w domu miałem gdzieś paragon na tłoczki bo też wymieniałem w tamtym roku i też lucasa zerknę w domu to na pisze ok

i jak kolego znalazles juz moze ten rachunek? :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam takie pytanie co tłoczków, mam zniszczona gume na nim z tylu z prawej strony, zblokowal mi ostatnio kolo, chcialem dokupic zestaw naprawczy, ale nie maja go, moze od jakiegos vw by pasowal? :kox: co o tym sadzicie

jeśli chodzi o gumkę która zabezpiecza przed dostaniem się syfu między tłoczek a zacisk, to ja kupiłem a ASO. Do zacisku LUKAS 54. Średnica 54 mm nr 431698471 B. koszt jakieś 30 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam takie pytanie co tłoczków, mam zniszczona gume na nim z tylu z prawej strony, zblokowal mi ostatnio kolo, chcialem dokupic zestaw naprawczy, ale nie maja go, moze od jakiegos vw by pasowal? :kox: co o tym sadzicie

Zmień sklep, zestaw naprawczy dostaniesz w każdym IC. Potrzebujesz zestaw naprawczy AUTOFREN SEINSA D4532 do tłoczka o średnicy 38mm. Kosztuje około 11PLN, lepiej wg mnie kupić jednak kompletny zestaw naprawczy tylnego zacisku D4083 kosztuje 25PLN na stronę. Są w nim wszystkie gumki znajdujące się w zacisku i jarzmie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki spetsnaz zrobie rundke po sklepach i zobacze co maja

podskocz do sklepów Intercars w okolicy.

Koszalin

ul. Gnieźnieńska 36

Stargard Szczeciński - Stargard

ul. Usługowa 2

Szczecin

ul. Emilii Plater 7

Szczecin

ul. Marii Dąbrowskiej 34

Wałcz

ul. Wojska Polskiego 123

zadzwoń, zamów i podjedź po odbiór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podskocz do sklepów Intercars w okolicy.

Koszalin

ul. Gnieźnieńska 36

Stargard Szczeciński - Stargard

ul. Usługowa 2

Szczecin

ul. Emilii Plater 7

Szczecin

ul. Marii Dąbrowskiej 34

Wałcz

ul. Wojska Polskiego 123

zadzwoń, zamów i podjedź po odbiór.

bede mial chwile wolna to skocze do koszalina tam mam najblizej, dzieki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...