Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak podświetlenia pokręteł od nawiewu


Karloo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od pewnego czasu nie działa mi podświetlenie pokręteł od nawiewu oraz od zapalniczki.

Sprawdziłem bezpieczniki i wszystko jest w porządku. Stawiam na żarówki lecz do pokręteł się nie dostanę

bo dużo trzeba rozebrać :/ Do zapalniczki jest łatwe dojście.

Czy można kupić gdzieś takie żarówki ? Może ktoś ma prywatnie na sprzedaż ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby wyjąć kratki nie musisz nic rozbierać. Wystarczy z czuciem pociągnąć i masz je w dłoni. Ale to powinieneś wiedzieć bo chyba je dokładałeś co nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba zacząć czy ma podświetlane kratki , bo ma 95r , wiem że mogł wyreżać, ale po tym co pisze wydaje mi się ze raczej tego nie zrobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby wyjąć kratki nie musisz nic rozbierać. Wystarczy z czuciem pociągnąć i masz je w dłoni. Ale to powinieneś wiedzieć bo chyba je dokładałeś co nie ?

Nie chodzi mi kratki ale o pokrętła sterowania nawiewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój błąd :facepalm: jeśli o to chodzi to żarówki mogą byś sprawde a kostka Ci po prostu nie łączy, więc musiałbyś jednak to rozebrać. przerabiałem to w ojca b5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam to jest to razem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej nie bo z tego co widziałem to zapalniczka ma wtyczkę. No chyba że główna kostka jest w gałkach.

Jeszcze jedno pytanie. Gdzie mogę dowiedzieć się jak rozebrać przedni panel aby dojść do tej kostki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz kilka śrubek do okręcenia musisz najpierw radio wyciągnąć poszukaj na forum może przy zmianie radia na rns-d będzie coś o demontażu tunelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zabrałem się za rozebranie panelu i okazało się że jest przepalona żarówka. Kupiłem, wymieniłem i ładnie działa :D

Tak samo okazało się że żarówka od zapalniczki jest przepalona. Wymieniłem na nową lecz ona nie chcę działać. Wypada mi ona z plastiku.

Kable są dobre bo nawet zapalniczka się nagrzewa. Co to może być ? Czemu ona wypada ? :kwasny:

Edytowane przez Karloo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...