Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Chip w Revo Technik


pawelkrk23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich serdecznie....mam pytanie...a mianowicie przymiezam sie do malego wirusa w moim samochodziku....i tak sie sklada ze ostatnio dostale oferte od firmy Revo Technik, ktora to moze mi wrzucic programik z ktorego uzyskam 261 k i 312Nm - cena to ok.2500zl.....czy ktos z forumowiczy spotkal sie juz z ta firma luz z jej produktami ????? czy lepiej przyjechac do PL i poszukac......????z gory dziekuje za informacje.....pozdrawiam....????a tak poza tym co proponowalibyscie na zmiane dolotu - poniewaz zastanawialem sie nad bmc cda - tylko raczej dostepny jest do silnika 1.8T....???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o firme ''revotechnik'',to znam ja z wlasnie chiptuningu i oprogramowania do tego,sam mam jeden program od ''revo'' i jestem zadowolony

..chip? slyszalem na forum ''revo'' dobre opinie na ten temat,ale druga sprawa to to,ze zlych nie ma na forum,a czy w ogole sa?nie wiem...

porownaj ceny i to,co moga zaoferowac inne firmy-decyzja ostatecznie nalezy do ciebie :wink4:[br]Dopisany: 15 Listopad 2008, 21:56_________________________________________________http://www.revotechnik.com/products/performanceSoftware.aspx

tu masz linka ,jak mozesz dogadac sie z firma na ''probnego''chipa :wink4:[br]Dopisany: 15 Listopad 2008, 22:02_________________________________________________ale najblizej na taki zabieg masz w Czechach ,Holandii itp- http://www.revotechnik.com/locateDealer/europe.aspx :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz....Revo mam zaledwie 100 mil ode mnie (Glasgow)...moga mi zalozyc probnego na 5 godzin, + od razu zaloza mi DV Forge lub Blitza...takze zobaczymy....:):)jest jeszcze jedna firma Angel Tuning - nizsza cena ale co za tym idzie mniejszy przyrost mocy o 20 k takze raczej pozostane przy revo....a jak sprawe widzicie ze zmiana dolotu...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im wieksza moc-tym wieksze ryzyko zassania gumy,szczegolnie,kiedy filtr powietrza sie mocno przykurzy-przy wiekszym zapotrzebowaniu w powietrze ,lepiej zastosowac sztywny dolot-wiecej informacji w dziale ''Turbo,chiptuning i tuning mech'',tam zanajdziesz wiecej odpowiedzi na nurtujace cie pytania :wink4:

a tak z ciekawosci-gdzie mieszkasz,bo ja pomiedzy Berwick,a Newcastle-do szkockiej granicy mam75 km,czasem bywam w Edynburgu i Glasgow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok.....dzieki....nad dolotem sie zastanowie....mam juz kilka opcji.... :)mieszkam niedaleko Dumfries (godzinka od Carlisle)...pozdrawiam

Jeżeli chodzi o dolot to przyrosty uzyskasz zmieniając rurę doprowadzająca powietrze do turbiny z angielska: TIP (turbo inlet pipe) sugerowałbym wyspawać z kwasówki albo kupić silikonową, dedykowaną Samco.

Zostaw seryjną puszkę powietrza. Przy twojej seryjnej turbinie żaden stożek ci nic nie da poza dźwiękiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie....wlasnie nad TIP-em sie zastanawialem (jest jeden do sciagniecia z USA firmy DSG)....puche raczej bede zostawial....znienie DV na Forge lub Blitza....raczej zrezygnuje z Revo i pojde w strone APR - lepsze osiagi...jeszcze raz dzieki...pozdrawiam...[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 14:24_________________________________________________Przepraszam....GSG....nie DSG... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie....wlasnie nad TIP-em sie zastanawialem (jest jeden do sciagniecia z USA firmy DSG)....puche raczej bede zostawial....znienie DV na Forge lub Blitza....raczej zrezygnuje z Revo i pojde w strone APR - lepsze osiagi...jeszcze raz dzieki...pozdrawiam...

pochwal się jak wyszło :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawde powiedziawszy z chipem poczekam - ale jak zrobie logi wrzuce....na poczatek chce dojsc do ladu z TIP - em (lub dolotem)....zmiana DV....i zaczynam sie zastanawiac nad FMIC.....zobaczymy - jak na razie planowanko...:):) chip na pewno na koncu... :):)

aha.....tutaj link odnosnie tego TIP - a

www.ghostsquadgarage.com/product_info.php?products_id=96

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...