Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Mody niskobudżetowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ta siateczka to troche za mała jest.. co do grilla wolałbym jednak kupić :mysli:

ten za 350zł w sumie dobra cena :naughty:

Nie powiedziałbym że to dobra cena :cool1:

Opublikowano
  • Autor

wez gratis przesyłke i git :good:

p.s. co do modów niskobudżetowych - smycz do kluczyków :good: w sumie nie nawidze kluczykow miec bez smyszki :evil:

jeśli nie klubowa i idziecie do orange, plusa, eurobanku i dostajecie za free :good: mi się już takich nazbierało dużo... zawsze jak gdzieś jestem to smyczke biorę :przebiegly::evil::naughty:

to sprzedaj swoją kolekcję teraz u jakiegoś numizmatyka :polew:

hehe nie no ja nie lubie jak mi się coś pod nogami pląta... :gwizdanie:

Opublikowano

normalnie :D szukasz grila i po wygladzie jedziesz :naughty:

http://moto.allegro.pl/item627613987_atrapa_grill_audi_rs4_rs_4_1994_2001r.html tu jest rs wydaje mis ie ze tanio...

no tak ale mi się nigdy nic tanio nie trafiło to myślałem że jakieś sposoby na to macie :polew:

ten grill tani bo pęknięty :mysli:

miałeś oddawać dokładkę do spawania to i ta ramkę Ci gosciu spawnie w cenie :wink4:, jak tylko to jest jego wadą to cena jest :good:

Opublikowano

slepy dobrze Ci radzi SoMeS :wink4:

Opublikowano
  • Autor

z dokładką właśnie jade do profesjonalistów... pochwalę się efektem jak wrócę :good:

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

(Myśle że to odpowiedni dział i sorka że odkopuje stary temat ale znalazłem w :szukaj:)

Niby to zmiana niskobudżetowa ale mam pytanko :

W poprzednim audi pomalowałem ramki lamp na czrno i bardzo mi sie to podobało

f49e1adab0dbbe6cmed.jpg

I mam takie pytanie czy ciekawie by coś takiego wyglądało w A4 po pomalowaniu ramki lampy + np. jeden z tych migaczy :

1.

a4c595a90394b6c9med.jpg

2.

819717cf68dab795med.jpeg

3.Nie wiem czy one są prczyciemnione czy poprostu tak zdjecie wyszło ale wkleje...

71392ad1a509f8cfmed.jpeg

4.

2dc2bf00fc8af471med.jpeg

Narazie to tylko jest pomysł nic nie maluje nic nie ściągam nic nie kupuje :wink4:

Opublikowano
  • Autor

aż mi przypomniałęś o moim starym dobrym wątku :decayed::good:

a jakie masz lampy teraz kolego? :cool1:

Opublikowano

Zwykłe orginalne... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Zwykłe orginalne... :decayed:

nie lepiej wsadzić valeo bądź zamienniki depo? :wink4:
Opublikowano

Niby tak ale w końu to temat o niskim budżecie więc warto zapytać... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Niby tak ale w końu to temat o niskim budżecie więc warto zapytać... :naughty:

masz jakieś foto samochodu z przodu?
Opublikowano

W podpisie mam link zobaczysz tam czy musze wklejać.. hehe?? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

W podpisie mam link zobaczysz tam czy musze wklejać.. hehe?? :decayed:

jak dla mnie to ni jak się będzie miało :mysli: albo zostaw tak albo wrzucaj poliftowe :)
Opublikowano

no to chyba zostawie tak jak jest :wink4: hehe zawsze warto zapytać ... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no to chyba zostawie tak jak jest :wink4: hehe zawsze warto zapytać ... :naughty:

:good:

tylko żeby Ci do głowy hidów nie przyszło w te lampy wrzucać :tongue4:

Opublikowano

haha taaa jasne i co jeszcze :kox: może podświetlane auto za pomocą światła stopu od spodu :gwizdanie: hehe nie co ty w poprzednim audi starałem się robić ze smakiem zmiany i tu też tak planuje :wink4:

Opublikowano

hehe mam tak samo jak kolega Szula298. Przyciemnienie to tak ni w kij ni w oko jak chcesz ładną zmianę to zrób tak jak było kilka stron wcześniej podświetlenie z ori żółtych na białe led-owe (w środku) i na przód daj białe światło zamiast żółtego (oczywiście nie hid-y) Ja u kumpla w sklepie sobie dorwałem żaróweczki i postojówki tak że znajomy myślał z początku że to ksenonik :decayed:

To jest mod w miarę niskobudżetowy :good: a "ożywia" auto :wink4:

Opublikowano

Oo może być ciekawe przemyśle... :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 22:29_________________________________________________A możesz polecić np. jakieś led-y z allego może ? :wink4:

Opublikowano

dorwałem żaróweczki i postojówki tak że znajomy myślał z początku że to ksenonik

postojówki to pewnie standard diodowe a te zaróweczki jakie dokladniej?

Opublikowano

a te zaróweczki jakie dokladniej?

Pewnie Philips Blue Vision :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.