Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Mody niskobudżetowe


SoMeS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szukałem po forum ale nie znalazłem odpowiedniego tematu więc myślę że wam się spodoba... :naughty:

Prosiłbym o wypisywanie w temacie co można zrobić aby uatrakcyjnić wizualnie waszym zdaniem nasze b5 wkładając w to tylko prace a nie finanse (lub jakieś minimalne nakłady) :tongue4:

Mam nadzieję że wątek się rozrośnie :polew:

Mi prócz szlifowania kominów, ściągania znaczków to narazie nic do głowy więcej nie przyszło :kox:

Liczę na waszą inwencję twórczą i pozdrawiam :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T-cut? :mysli: nie słyszałem o tym :kox:

Polerka lakieru raz na kilka tygodni jak najbardziej wskazana :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi tutaj o to żeby wypisywać oblepianie auta pseudo listwami itp... :polew:

założyłem temat bo wiem że maniacy z nudów grzebią przy swoich niuńkach i często udaje im się zrobić coś z niczego co zarazem poprawia efektowność wozu niskim kosztem lub jego brakiem. :)[br]Dopisany: 16 Listopad 2008, 13:55_________________________________________________o co chodzi z tą pastą do zębów? bo zaciekawiłeś mnie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam zrobienie ramek wokól szyb jesli Ci sie podobaja. troche roboty, koszt 50-100 zl a efekt dla mnie bomba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe rozwiązanie... z tym że ja żadnych reflektorów nie mam z tych lubianych przez forumowiczów więc się nie odzywam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek ja tez nie mam o robiłem polerkę ostatnio i naprawdę daje efekt nowych kloszy,oczywiście zadrapań po kamieniach wylatujących z pod poprzedzającej Ciecierówki nie usuniesz :( ale warto posiedzieć i sprobować odświeżyć wszystkie zewnętrze klosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm u mnie z przodu sonary (dodam że odkąd kupiłem auto - tak dla usprawiedliwienia :tongue4:) i w sumie są na nich lekkie zarysowania jakby z kamyczków... spróbuję się z tym pobawić :mysli:

a jakieś jeszcze innowacje ktoś wprowadzał? :>

fajnie by było zebrać w jednym miejscu takie wszystkie mody :wink4:[br]Dopisany: 16 Listopad 2008, 14:45_________________________________________________ramki wokół szyb miałem te nie ori i zerwałem je wczoraj bo jakieś dziwne się zrobiły brzydkie te listwy idące górą... zostawiłem tylko tą co idzie pod szybami i nawet lepiej to teraz wyglada.... auto mi się znacznie ciemniejsze zrobiło bo mam ciemne szybki ciemne auto i do tego teraz ciemne stalówki z zimówkami :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trafna idea :naughty:

jak chcecie to potraficie :polew:

kierunki białe już też mam.... :gwizdanie:

czy ktoś mnie tu jeszcze zaskoczy? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam zrobienie ramek wokól szyb jesli Ci sie podobaja. troche roboty, koszt 50-100 zl a efekt dla mnie bomba

No nie powiedział bym , że efekt bomba ..( widziałem jak to wygląda po paru miesiącach :sick3: ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam zrobienie ramek wokól szyb jesli Ci sie podobaja. troche roboty, koszt 50-100 zl a efekt dla mnie bomba

No nie powiedział bym , że efekt bomba ..( widziałem jak to wygląda po paru miesiącach :sick3: ) .

ja właśnie dlatego w mojej niuni zerwałem to wczoraj :thumbdown: zostały po tym tylko te dolne i osamotnione fajnie się prezentują na ciemnym aucie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze myjnia i dobry wosk,cos do tapicerki i moze jakis preparacik do felg-czyste i zadbane autko zawsze wyklada atrakcyjnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie dlatego w mojej niuni zerwałem to wczoraj :thumbdown: zostały po tym tylko te dolne i osamotnione fajnie się prezentują na ciemnym aucie :>

Wrzuć jakieś zdjęcia bo jestem ciekawy jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko gdzie ja o tej porze znajdę światło? :polew:

jak nie dziś to jutro strzelę kilka fotek :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...