Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Mody niskobudżetowe


SoMeS

Rekomendowane odpowiedzi

prawie to samo ale "prawie robi wielką różnice"

mwsnap028ky9.jpg

mwsnap029nm4.jpg

Pokazałem Ci dla przykładu pierwsze lepsze. Takie jak te "Twoje" to też by zapewne znalazł jakbym sie uparł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie spokojnie..:D:kox: to tylko kierunki;) jak dla mnie te kierunki w oryginale sa lepsiejsze;) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori jest :good:

A co chodzi o jakiś mod to przeniosę temat na inny tor- mianowicie nakładki chromowane.

Ciekaw jestem opinii na temat np chromowanych obwódek i tym podobnych spraw:

http://moto.allegro.pl/item528928084_audi_a4_b5_sedan_obwodki_szyb_extra_nowosc.html

to ma tyle samo zwolenników jak i przeciwników na forum jest dużo na ten temat :szukaj:

Ja mam z alegro kupywane i nie narzekam :naughty:

A co do tej konkretnej aukcji daruj sobie lepiej kupic juz na metry taniej wyjdzie, po co masz przepłacac za docinane listwy jak sam sobie mozesz dociać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja u siebie mam zamiar zrobić podświtlane klameczki na czerwono - od środka oczywiście :)

Niskie koszty, troszku pracy, a efekt może być fajny. Szczególnie jak ktoś ma po II lifcie i sporo mu się w środku świeci :)

Jest na forum zresztą wątek na ten temat :good:

Zastanawiam sie jeszcze nad wymianą oświetlenia wewnątrz na diody :mysli:

BTW przeczytałem cały ten wątek. Szkoda że tak mało tu treści, bo pomysł na temat fajny :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori jest :good:

A co chodzi o jakiś mod to przeniosę temat na inny tor- mianowicie nakładki chromowane.

Ciekaw jestem opinii na temat np chromowanych obwódek i tym podobnych spraw:

http://moto.allegro.pl/item528928084_audi_a4_b5_sedan_obwodki_szyb_extra_nowosc.html

to ma tyle samo zwolenników jak i przeciwników na forum jest dużo na ten temat :szukaj:

Ja mam z alegro kupywane i nie narzekam :naughty:

A co do tej konkretnej aukcji daruj sobie lepiej kupic juz na metry taniej wyjdzie, po co masz przepłacac za docinane listwy jak sam sobie mozesz dociać :gwizdanie:

Ja bym wolał jednak poszukać ori z jakiegoś anglika. Z tą folią na metry różnie bywa :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja u siebie mam zamiar zrobić podświtlane klameczki na czerwono - od środka oczywiście :)

Niskie koszty, troszku pracy, a efekt może być fajny. Szczególnie jak ktoś ma po II lifcie i sporo mu się w środku świeci :)

Jest na forum zresztą wątek na ten temat :good:

Zastanawiam sie jeszcze nad wymianą oświetlenia wewnątrz na diody :mysli:

BTW przeczytałem cały ten wątek. Szkoda że tak mało tu treści, bo pomysł na temat fajny :disgust:

Ja już w srodku zastąpiłem LEDami podświetlenie nóg przy otwieraniu drzwi teraz jest czerwone :evil: założyłem LEDY SMD z alegro teraz planuje podświetlenie główne zmienić na białe LED. Kolega ma tak w E46 zrobione i daje to ciekawy efekt :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja coś takiego widziałem w A6 i też całkiem nieźle to wyglądało....

Próbować można, nie droga zabawa :)[br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 09:38_________________________________________________Temat o Ledach jest tutaj :good:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_oswietlenie_wnetrza_wymiana_na_led-t64301.0.html

Dzięki Cuber :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w swojej b5 zamiast czyścić reflektory wymieniłem same szkła, koszt nieiwelki koło 30 zł za jedna strone a światełka jak nowe od razu poprawiają wizerunek auta, dodam ze miałem z 98 r lampy niezespolone ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję mój starek wątek :naughty:

Jako że temat wielu przypadł do gustu a nie został kontynuowany postanowiłem spisać wszystkie te mody niskobudżetowe (czyt. do 200zł)... Wiele z tych rzeczy robiłem a więc zapiszę i przybliżony koszt :good:

-podświetlenie nóg ledami 40zł

-wymiana całego oświetlenia wnętrza na led 120zł

-podświetlenie klamki od środka 10zł

-zmiana kierunkowskazów bocznych na led 100zł

-Alu obwódki wokół szyb 50-100zł

-umycie autka 20zł

-"podwójne przeciwmgielne" 10zł

-wymiana postojówek na ledy 15zł

-pranie tapicerki 200zł

-polerka 100zł

-siateczka/kuferek do bagażnika 50zł

-ściąganie znaczków z klapy 0zł

-polerka kominów 10zł

-alu ramki na zegary 100zł

-grill poliftowy 150zł

-ściema szybek własnoręcznie 200zł

-obszycie kierownicy skórą perforowaną 100zł

-malowanie środków lamp 25zł

-końcówka wydechu 200zł

-malowanie ramki grilla 30zł

Może ktoś ma jakieś jeszcze pomysły? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem kiedyś gril poliftowy za 60 dych :decayed: z ułamanym jednym zatrzaskiem. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem kiedyś gril poliftowy za 60 dych :decayed: z ułamanym jednym zatrzaskiem. :rolleyes:

Ostatnio był polift igiełka na allegro za 65 PLN :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak takich grillów szukać? :cool1:

Mi się marzy okazja typu grill z RSy za stówe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie :D szukasz grila i po wygladzie jedziesz :naughty:

http://moto.allegro.pl/item627613987_atrapa_grill_audi_rs4_rs_4_1994_2001r.html tu jest rs wydaje mis ie ze tanio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie :D szukasz grila i po wygladzie jedziesz :naughty:

http://moto.allegro.pl/item627613987_atrapa_grill_audi_rs4_rs_4_1994_2001r.html tu jest rs wydaje mis ie ze tanio...

no tak ale mi się nigdy nic tanio nie trafiło to myślałem że jakieś sposoby na to macie :polew:

ten grill tani bo pęknięty :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak takich grillów szukać? :cool1:

Mi się marzy okazja typu grill z RSy za stówe :decayed:

Właśnie, marzy Ci się :polew: RSa w takich pieniądzach nie kupisz. Najtaniej pamiętam że kupił Nowak_zg za 150 PLN przy czym był on dość mocno przytyrany i brakowało znaczka OOOO. Ja ostatnio wychaczyłem igiełkę ale nie za 100 PLN :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełozysz ramke ze swojego i będzie gitara :kox: jeszcze malniesz ją na czarno :kox: Mi sie jakos bardziej podoba grill od Esy :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item629979014_siatka_tuningowa_100_x_25_cm_zielona_od_ss.html możesz sobie spokojnie przerobić grila i bedzie wyglądal jak z RS'y :naughty::polew:[br]Dopisany: 09 Maj 2009, 15:01_________________________________________________http://moto.gratka.pl/tresc/hit-przepiekny-oryg-grill-atrapa-audi-8074815.html dobre ceny jak na taki grill :disgust:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta siateczka to troche za mała jest.. co do grilla wolałbym jednak kupić :mysli:

ten za 350zł w sumie dobra cena :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez gratis przesyłke i git :good:

p.s. co do modów niskobudżetowych - smycz do kluczyków :good: w sumie nie nawidze kluczykow miec bez smyszki :evil:

jeśli nie klubowa i idziecie do orange, plusa, eurobanku i dostajecie za free :good: mi się już takich nazbierało dużo... zawsze jak gdzieś jestem to smyczke biorę :przebiegly::evil::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...