Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Mody niskobudżetowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobieramy się do zderzaka i wyciągamy te plastikowe wkładki a na ich miejsce możemy wtedy zamontować siatkę tuningową

wieś :decayed:

Ja mam na przedni zderzak inny patent ..ale nie bedzie to tania i całkowicie samodzielna zabawa :tongue4:..wiec nie piszę :decayed:

Można ..wyciągnąć ramkę środkową od konsoli ..jesli jest podrapana ..papierek ścierny ..spray matowy ..i odnawiamy ..to samo z " rączkami " na drzwiach :wink4:

Opublikowano
  • Autor

z tymi siatkami to było trochę przegięcie :gwizdanie:

polerka wydechu jak najbardziej przynajmniej raz w miesiącu :>

a co do tego malowania ramy grila to mnie osobiście się to nie podoba :kox:[br]Dopisany: 16 Listopad 2008, 23:32_________________________________________________zastanawiam się nad zrobieniem na srebrno środkowej atrapy zderzaka :mysli:

Opublikowano

z tymi siatkami to było trochę przegięcie :gwizdanie:

polerka wydechu jak najbardziej przynajmniej raz w miesiącu :>

a co do tego malowania ramy grila to mnie osobiście się to nie podoba :kox:[br]Dopisany: 16 Listopad 2008, 23:32_________________________________________________zastanawiam się nad zrobieniem na srebrno środkowej atrapy zderzaka :mysli:

Dzisiaj widzialem zrobiona atrape na srebno i ja bym osobiscie tego nie polecal. Ale to sprawa indywidualna :)

Opublikowano
  • Autor

hmm... a samą jej obwódke? :gwizdanie:

Opublikowano

hmm... a samą jej obwódke? :gwizdanie:

..też syf :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hmm... a samą jej obwódke? :gwizdanie:

..też syf :decayed:

tosz to prawie jak w b6 :tongue4:

Opublikowano

hmm... a samą jej obwódke? :gwizdanie:

..też syf :decayed:

tosz to prawie jak w b6 :tongue4:

No..robienie z B5 ..B6 to wielka kupa :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hmm... a samą jej obwódke? :gwizdanie:

..też syf :decayed:

trudno się nie zgodzić ale musisz przyznać że jest kilka smaczków w b6 które równie dobrze mogły by wyglądać na b5 :>

tosz to prawie jak w b6 :tongue4:

No..robienie z B5 ..B6 to wielka kupa :naughty:

Opublikowano

hmm... a samą jej obwódke? :gwizdanie:

Nie polecam, widzialem to i mi sie nie podoba. Do tego tasma z allegro zaczela komus dziwnie sie odksztalcac i linia zamiast byc prosta jest falowana.
Opublikowano
  • Autor

ja myślałem żeby użyć do tego tej która robiła u mnie jako obwódki szyb :tongue4: na zderzaku tak aż nie podpadnie że zniszczona :polew:

Opublikowano

nie nie i jescze raz nie;) :good:

Opublikowano
  • Autor

nie nie i jescze raz nie;) :good:

no dobra przekonałeś mnie :>

a może jakoś inaczej mógłbym to wykorzystać? :polew:

Opublikowano

a może jakoś inaczej mógłbym to wykorzystać? :polew:

Może zgodnie z przeznaczeniem...oklej meble kuchenne :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a może jakoś inaczej mógłbym to wykorzystać? :polew:

Może zgodnie z przeznaczeniem...oklej meble kuchenne :decayed:

kuchnię mam na wymiar bodajże włoską więc matka by mnie zabiła :polew::kox:[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 14:19_________________________________________________a jak by tak te krateczki zewnętrzne małe? w poziomie te 3 linie zrobić? :decayed:

Opublikowano

Kolego ..wydaje mi sie ..że na siłe chcesz zwieśniaczyć swoje auto :embarrassed:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kolego ..wydaje mi sie ..że na siłe chcesz zwieśniaczyć swoje auto :embarrassed:

:decayed:

broń boże... :gwizdanie:

poprostu badam waszą inwencję twórczą :decayed: poza tym tak jak pisałem wcześniej to rzeczy inne niż gleba, fela 19 i zderzak od rsa też wychodzą na plus...

o tym właśnie jest ten temat :kox:

Opublikowano

Jak narazie to widze , że temat idzie w kierunku .." w jaki sposób zwieśniaczyć auto listwami kuchennymi " :gwizdanie:

Wszystko wychodzi na plus..pod warunkiem , że robi sie to z gustem ..a nie byle jak byle by świeciło :wink4:

Opublikowano
  • Autor

w takim razie słucham Twoich koncepcji na temat "jak to zrobić ze smaczkiem by raggaman" :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.