Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] ANGEL EYES...do czego ta blaszka?


Rytel

Rekomendowane odpowiedzi

Dibo te lampki Depo wejdą do mojego auta z 97r?Chyba jednak będą Ori Valeo :) dziękówka za dobrą rade

Wejdą :good: To jest to samo co ori Valeo. Tylko że produkowane przez inną firmę jako zamiennik. Oczywiście nie ważne czy Depo czy Valeo i tak nie ominie Cię cięcie błotnika i wymiana wtyczek, ale to nie jest wcale takie trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli montując obojętnie jaki zestaw trzeba ciąć błotnik?Niby te lampy są w miejsce seryjnych to po wuja ciąć błotnik :P >?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych modelach co były niezespolone ('95-'98) to przy błotniku była taka blacha co trzymała kierunek, w końcu był oddzielnie. Nie były z lampą i jakoś musiały się trzymać. Natomiast w A4 po '99 roku kierunki są zespolone z lampami i tej blachy nie ma bo nie jest potrzebna. I dlatego Ci nie wejdzie lampa zespolona jak jej nie utniesz. Montując każdy zestaw zespolony trzeba rezać błotnik. Wyjątek to te Sonary, ale to jest takie gówno że nie bierz pod uwagę tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli montując np Valeo trzeba wyciąć tą blache przy błotniku i nic pozatym?Czy coś jeszcze trzeba ucinać czy jak ? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycinasz tylko kawałek blachy przy błotniku. Musisz jeszcze kostki do lamp przerobić. Wszystko jest tutaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_reflektory_zespolone_po_ii_lifcie_rezanie_i_montaz-t15032.0.html

Robisz po kolei zgodnie z opisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche bawienia się z tym jest,zastanowie się jeszcze.Nie chce nic popieprzyć żeby potem lipy nie było.Czas przemyśleń,ale w każdym razie Dibo dzięki browar się należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bój się. Ja też na początku miałem takie obawy jak Ty. Ale zaryzykowałem i jestem naprawdę bardzo zadowolony :wink4: Zarezerwuj sobie tylko cały dzień, bo mniej więcej tyle z tym schodzi, oczywiście jak robisz pomału i dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...