Skocz do zawartości
IGNOROWANY

po montazu HID auto mnie kopie


colak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie

Z racji słabych świateł w mojej a4 - ce postanowiłem wstawić zestaw Hid firmy Wertex cyfrowy , z CAN BUS itd typowo do mojego auta

na początku wywalało mi błędy ABS ESP i td ale po okręcałem wszystko folią aluminiową i pomogło, radio też bardzo nie szumi wiec muślałem że jest wszystko ok jednak zauważy lem inną dolegliwość iż auto mnie strasznie kopie jak zamykam drzwi czy je otwieram czy jak wkładam kluczyk do stacyjki tak sie dzieje od czasu montażu tych HID ów Panowie co mogę zrobić by to wyeliminować ? źle tego nie podłączyłem ponieważ się nie da :)

Generalnie jestem zadowolony ponieważ światła są duzo lepsze i nie chciałbym demontować tego zestawu

colak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam juz uzupełniłem ale nie wiem dlaczego samo się usunęło od zawsze mailem profil uzupełniony ale ok

No własnie i teraz jak są te mrozy to jak zapalam światła mijania to wylącza mi sie klimatronik wraz z podświetlaniem i jak chcialem włączyc to wlaśnie wtedy mnie kopneło poprzez środkowy wyświetlacz na panelu i sie jakby rozlal wtedy bylo -16st C teraz jest ok jak auto sie nagrzało panowie co może być przyczyną ? z uziemieniem auta czy ja wiem czy to dobry pomysł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź tego hida wywal na śmietnik bo ci narobi sporo problemów i kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki kolego lise..... i daj znać prosze czy jest lepiej bo cześć ludzi pisze że nie pomogło u ciebie też po zamontowaniu HID ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mamy ten sam problem widzę , zauważyłem też że im większy mróz tym bardziej kopie

Daj znać jak założysz pasek i do czego przykręciłeś

colak


Witam jak mrozy ustały przestało kopać zestaw już sie poprzepalał i dostawca wysłał mi inny narzazie problemow nie ma :)

colak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...