Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Przegub zewnętrzny


kamilo2010

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: witam!!wiem że mam do wymiany przegub,zapewne zewnętrzny..Widze na allegro różne małe i duże jakieś ilości zębów są tam wypisane...tylko mi,zwykłemu nowicjuszowi___już od tego głowa boleć zaczyna...może ktoś podpowie mi jaki przegub powinienem kupić do mego :a4fan: z silnikiem 1.9TDi rocznik 1996 66KW sedan kod silnika 1Z???niewiem jakie jeszcze potrzebne były by informacje,może ktoś po tych już wie???pozdrowiam forum :audi: !!for all!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: witam!!wiem że mam do wymiany przegub,zapewne zewnętrzny..Widze na allegro różne małe i duże jakieś ilości zębów są tam wypisane...tylko mi,zwykłemu nowicjuszowi___już od tego głowa boleć zaczyna...może ktoś podpowie mi jaki przegub powinienem kupić do mego :a4fan: z silnikiem 1.9TDi rocznik 1996 66KW sedan kod silnika 1Z???niewiem jakie jeszcze potrzebne były by informacje,może ktoś po tych już wie???pozdrowiam forum :audi: !!for all!

Jeżeli skrzynia manualna to numer części ori 8D0498099B

Oznaczenie zamiennika SPIDAN 22681

Zewn. uzębienie, od strony koła: 33

Wewnętrzne uzębienie, od strony koła: 30

Skrawanie: bez rowka w wewnętrznym elemencie

Ilość zębów, obręcz ABS: 45

Warte uwagi są przeguby producentów SPIDAN lub LOBRO, w tym przypadku jakość idzie w parze z ceną.

Przegub do 1Z renomowanego producenta będzie kosztował Cię około 150PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za ten zbiór pomocnych informacji :> mam tylko pytanko jedno-patrząc sie na numery części ori; i zamiennika to bynajmniej na allegro niec takowego niewidze...czyli pozostaje mi tylko sklep... i niestety soczyste ceny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za ten zbiór pomocnych informacji :> mam tylko pytanko jedno-patrząc sie na numery części ori; i zamiennika to bynajmniej na allegro niec takowego niewidze...czyli pozostaje mi tylko sklep... i niestety soczyste ceny...

jeżeli koniecznie chcesz kupić z allegro to bierz ten

http://moto.allegro.pl/item475863531_przegub_audi_a4_a6_skoda_superb_vw_passat_lobro.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...