Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak ogrzewania wewnątrz, a czujnik G89


Gandalesch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam błąd w climatronicu 04.1 czyli od czujnika zasysanego powietrza G89. Czy ten uszkodzony czujnik może być przyczyną ogrzewania w kabinie? Cały czas dmucha mi zimnym. Parę dni temu wymieniałem termostat i pompę wody. Auto w dodatku mi się przegrzewa do 114stC. Chłodnica cały czas zimna, przewody wchodzącego do nagrzewnicy gorące, płyn z odpowietrznika gorący. Dolny przewód chłodnicy ciepły lekko, górny gorący. Na VAGu brak błędów oprócz tego w climatronicu od czujnika G89.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam błąd w climatronicu 04.1 czyli od czujnika zasysanego powietrza G89. Czy ten uszkodzony czujnik może być przyczyną ogrzewania w kabinie? Cały czas dmucha mi zimnym. Parę dni temu wymieniałem termostat i pompę wody. Auto w dodatku mi się przegrzewa do 114stC. Chłodnica cały czas zimna, przewody wchodzącego do nagrzewnicy gorące, płyn z odpowietrznika gorący. Dolny przewód chłodnicy ciepły lekko, górny gorący. Na VAGu brak błędów oprócz tego w climatronicu od czujnika G89.

Witam --u mnie Vag pokazuje ten sam błąd--00787 Czujnik temperatury poboru świeżego powietrza G89.

Objawy mam takie że auto lekko zaczyna grzać tylko przy włączonych nadmuchach szyba--przód--dół.

Przy opcji szyba--przód nie ma ogrzewania,albo bardzo słabe przy ustawieniu 28 0C.---Na ustawieniu auto też słabo.--Myślę wymienić ten czujnik.Ktoś w innym poście napisał że kupił w necie za 30 zł.Napisałem gdzie to kupił--czekam na odpowiedz.

Edytowane przez Kenek_2005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...