Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Które lampki waszym zdaniem?? white lub black??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Było juz kilka razy na forum :szukaj:

Opublikowano

Takie jak sie Tobie podobają :gwizdanie:

Coi ciemnego granata..mogą być czarne..ale najlepiej czerwowne ..podchodzące pod Oryginały ..oby nie Sonar :sick3:

:szukaj: Sonar !

Opublikowano

Obie propozycje sa piekne.. :naughty:

Opublikowano

ja mam te czarne i na granatowej perle wyglądają zaj#$%^&* więc myślę że o chromach zapomnij :gwizdanie: pozatym te chromowane to jak lexusy... a więc stanowczo nie :kox:

Opublikowano

A mi się nie podobają,wogóle nie ma ładnych LEDów do B5. Najlepsze rozwiązanie to Depo Red White Clear lub ori po II lifcie :good:

Opublikowano

te ciemniejsze ladniejsze ;]

Opublikowano
  • Autor

Dzięki panowie za wasze opinie;)mam oryginalne lampy po 2 lifcie ale chciałbym coś innego właśnie z ledami;) :evil:

Opublikowano

Ale czasami może się okazać że założysz takie LEDy i będziesz potem żałował bo wyjdzie że te co miałeś są ładniejsze. Ja bym na Twoim miejscu nie zmieniał. Widziałem takie LEDy na A4 i nie pasuje mi to tak samo jak Lexusy. W nocy są OK bo ładnie świecą i nie widać lamp, ale w dzień jak zobaczysz lampy :polew:

Opublikowano

Zgadzam sie z Dibo, po za tym te lampki co masz są ładne, po co zmieniać na coś, co przypomina Lexusy.

Moim zdaniem powinieneś odpuścić sobie :gwizdanie:

Opublikowano

Jak masz ciemny to bierz te lampy ciemne

Opublikowano

Widziałem już parę granatów z leksami i powiem Ci szczerze że jest to nie miły widok :sick3: ale to moje prywatne zdanie :wink4:

Jak by ktoś dawał mi za darmo i kazał mi wybrać z tych modeli to bankowo brałbym te ciemniejsze :decayed:

Zaś jakbym miał kupować to kupiłbym sobie takie:

http://moto.allegro.pl/item477676500_lampy_tylne_nowe_audi_a4_clear_red_white.html

Opublikowano
  • Autor

Hmmm już sam niewiem :kwasny: narazie sobie odpuszcze chyba;).pytałem się gościa o firme tych lampek i to nie jest SONAR tylko jakieś DECTANE znacie taką firmę??

Opublikowano

totalna kaszanka - wstydziłbym się mieć nawet pomysł żeby to pakować do auta. :thumbdown:

Moja sugestia - przemyśl temat

Opublikowano

A moja - odpuść, nie warto psuć wyglądu auta :no:

Opublikowano

Zaś jakbym miał kupować to kupiłbym sobie takie:

http://moto.allegro.pl/item477676500_lampy_tylne_nowe_audi_a4_clear_red_white.html

To takie jak ja mam u siebie :kox: :kox: Z tych nie ori to jest najlepsze rozwiązanie. W słoneczny dzień te lampy tak wyglądają że normalnie :gwizdanie:

Opublikowano

Zaś jakbym miał kupować to kupiłbym sobie takie:

http://moto.allegro.pl/item477676500_lampy_tylne_nowe_audi_a4_clear_red_white.html

To takie jak ja mam u siebie :kox: :kox: Z tych nie ori to jest najlepsze rozwiązanie. W słoneczny dzień te lampy tak wyglądają że normalnie :gwizdanie:

Widzę że mamy podobne gusta :good:

Dokładnie piękno tkwi w prostocie.

Parę minut temu widziałem awanta z leksami i powiem wam że całe szczęście byłem przez śniadaniem :sick3::thumbdown:

Opublikowano

Witam Cię kolego arass19873. Co prawda ja mam depo czarne ale nie wyglądają źle. Prezentuje się to następująco:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f8a89098bcfd00a5.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7266efaedff90cdc.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dfc2ffa8bec98ea5.html

Zobacz i oceń sam. Kolor nadwozia mam czarny. Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

osz fak zjechaliście mnie równo z ziemią hehe.przemyślałem to i nie kupuje tego badziewia;)

Opublikowano

Eee tam, tylko Ci doradziliśmy :tongue4: Nie ma co robić choinki z naszych niuniek.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.