Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie, posiadam Audi A4 1.9TDI 1Z
Nie będę chwalił się autem lecz problemami :)
Aktualnie jest problem z tak zwanymi światłami długimi, żarówka H4, problem polega na tym że podczas zaświeceniu na normalne drogowe (do jazdy) chodzi ładnie, lecz kiedy chcę wrzucić na długie, czyli manetkę pcham, światła przestają świecić i wygląda tak jakby były postojowe w nocy praktycznie zero widoczności jeśli tak zrobię, ale kiedy manetkę pociągnę do siebie to długie się palą lecz muszę trzymać, nie wiem na czym problem polega, manetkę rozkręciłem, wyczyściłem i złożyłem, nadal jest to samo. Na niektórych forach piszą, że w tym modelu nie ma żadnego przekaźnika świateł, dlatego piszę do Was.
Czekam na pomoc.
Pozdrawiam :hi:

Edytowane przez Mateusz Małoszczyk

Opublikowano

Cześć a mierzyłeś napięcie czy masz na kablach jak włączysz długie? Jeśli nie ma przekaźnika (bo tego nie wiem) to może w instalacji jakaś przerwa? :kwasny:

Opublikowano

Miałem, podobny problem tyle ze mi całkiem przestały działać światła z tyłu, przyczyną moze byc ( bynajmniej bylo tak u mnie) tzw "pająk" czyli konsola zawierająca manetki do włączania swiatel obok (za) kierownica. Ja kupiłem tą część na alledrogo za około 50 zł

Ale myślę , że zanim zakupisz tą część warto sprawdzić czy wszystkie kable mają dobre polaczenie, czy nie są przerwane

w jakims momencie lub może nie są prawidlowo pdołączone

Opublikowano

Witam serdecznie, posiadam Audi A4 1.9TDI 1Z

Nie będę chwalił się autem lecz problemami :)

Aktualnie jest problem z tak zwanymi światłami długimi, żarówka H4, problem polega na tym że podczas zaświeceniu na normalne drogowe (do jazdy) chodzi ładnie, lecz kiedy chcę wrzucić na długie, czyli manetkę pcham, światła przestają świecić i wygląda tak jakby były postojowe w nocy praktycznie zero widoczności jeśli tak zrobię, ale kiedy manetkę pociągnę do siebie to długie się palą lecz muszę trzymać, nie wiem na czym problem polega, manetkę rozkręciłem, wyczyściłem i złożyłem, nadal jest to samo. Na niektórych forach piszą, że w tym modelu nie ma żadnego przekaźnika świateł, dlatego piszę do Was.

Czekam na pomoc.

Pozdrawiam :hi:

Możliwe ze w orginale miałeś na h7 i stad ten efekt w przedlifcie po zmianie na polifty tez mijania gasly po załączeniu dlugich

i trzeba bylo piny w kostce przelozyc

Edytowane przez sebidi

Opublikowano
  • Autor

A powiesz mi jak taka operacje przeprowadzić, nawet mam żarówkę h7 w domu, przydała by się do tego? Czy raczej zostają piny?

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.