-
Hubert Bubi Wrótniak zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Drzwi prawe przednie I lift od anglika
Boczek mam ze swojego auta bo po prostu ktoś nie wycelował w miejsce parkingowe do końca a lusterko chyba tez walne od anglika... Ogoolnie nie opłaca mi się malować, prostować i szpachlować i tak dalej bo samo poszycie mam za 150 zł w dobrym stanie a tylko to i obudowa lustra są uszkodzone :/ A i dziękuje za info jak sie wiosna pełną parą zrobi to powrzucam zdjęcia bo ja się witałem na początku a mój bubivan niet:)
-
Drzwi prawe przednie I lift od anglika
Witam i przepraszam jeśli coś źle zrobiłem przy zakładaniu tematu, jeśli tak to proszę o info to poprawię Chciał bym wiedzieć czy drzwi prawe przednie w b5 będą pasowały od anglika bo do anglików części pełno w przeciwieństwie do stricte europejskiej wersji? Dodatek, przeczytałem na forum, że do przed liftowej wersji pasują tylko czy do poliftowej ? i przy okazji czy drzwi (zawiasy itp... ) w wersji z I liftu i II się różnią ? Lusterka tak ale to nie problem. I jeszcze w sumie czy boczki przyczepie normalnie do poszycia drzwi z anglika...
-
Audi A4 B5
Cześć a mierzyłeś napięcie czy masz na kablach jak włączysz długie? Jeśli nie ma przekaźnika (bo tego nie wiem) to może w instalacji jakaś przerwa?
-
Wymiana ślizgów napinacza łańcucha - Warto?
No to zobaczymy ile to warte podzielę się informacjami jak już pojeżdzę trochę Mam jeszcze pytanie bo pod element mocujący wałki rozrządu potrzebny jest uszczelniacz AMV 17400401 czy można to gdzieś dostać ? Bo nie widzę w sklepach...
-
Wymiana ślizgów napinacza łańcucha - Warto?
Witam, mam pytanie, czy ktoś z forumowiczów miał doczynienia z wymianą samych ślizgów napinacza łańcucha rozrządu? Mam na myśli takie coś http://allegro.pl/nowe-slizgi-2szt-napinacza-audi-vw-1-8t-2-4-4-2-i5352752867.html. I czy ewentualnie ktoś może mi powiedzieć czy warto to robić? Mam pęknięty górny ślizg a napinacz jest jeszcze dobry z tego co wiem.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich i pozdrawiam z okolic Kazimierza Dolnego