Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hubert Bubi Wrótniak

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Hubert Bubi Wrótniak zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  2. Boczek mam ze swojego auta bo po prostu ktoś nie wycelował w miejsce parkingowe do końca a lusterko chyba tez walne od anglika... Ogoolnie nie opłaca mi się malować, prostować i szpachlować i tak dalej bo samo poszycie mam za 150 zł w dobrym stanie a tylko to i obudowa lustra są uszkodzone :/ A i dziękuje za info jak sie wiosna pełną parą zrobi to powrzucam zdjęcia bo ja się witałem na początku a mój bubivan niet:)
  3. Witam i przepraszam jeśli coś źle zrobiłem przy zakładaniu tematu, jeśli tak to proszę o info to poprawię Chciał bym wiedzieć czy drzwi prawe przednie w b5 będą pasowały od anglika bo do anglików części pełno w przeciwieństwie do stricte europejskiej wersji? Dodatek, przeczytałem na forum, że do przed liftowej wersji pasują tylko czy do poliftowej ? i przy okazji czy drzwi (zawiasy itp... ) w wersji z I liftu i II się różnią ? Lusterka tak ale to nie problem. I jeszcze w sumie czy boczki przyczepie normalnie do poszycia drzwi z anglika...
  4. Cześć a mierzyłeś napięcie czy masz na kablach jak włączysz długie? Jeśli nie ma przekaźnika (bo tego nie wiem) to może w instalacji jakaś przerwa?
  5. No to zobaczymy ile to warte podzielę się informacjami jak już pojeżdzę trochę Mam jeszcze pytanie bo pod element mocujący wałki rozrządu potrzebny jest uszczelniacz AMV 17400401 czy można to gdzieś dostać ? Bo nie widzę w sklepach...
  6. Witam, mam pytanie, czy ktoś z forumowiczów miał doczynienia z wymianą samych ślizgów napinacza łańcucha rozrządu? Mam na myśli takie coś ​http://allegro.pl/nowe-slizgi-2szt-napinacza-audi-vw-1-8t-2-4-4-2-i5352752867.html. I czy ewentualnie ktoś może mi powiedzieć czy warto to robić? Mam pęknięty górny ślizg a napinacz jest jeszcze dobry z tego co wiem.
  7. Witam wszystkich i pozdrawiam z okolic Kazimierza Dolnego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.