Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drzwi prawe przednie I lift od anglika


Hubert Bubi Wrótniak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i przepraszam jeśli coś źle zrobiłem przy zakładaniu tematu, jeśli tak to proszę o info to poprawię ;) Chciał bym wiedzieć czy drzwi prawe przednie w b5 będą pasowały od anglika bo do anglików części pełno w przeciwieństwie do stricte europejskiej wersji?

Dodatek, przeczytałem na forum, że do przed liftowej wersji pasują tylko czy do poliftowej ? i przy okazji czy drzwi (zawiasy itp... ) w wersji z I liftu i II się różnią ? Lusterka tak ale to nie problem. I jeszcze w sumie czy boczki przyczepie normalnie do poszycia drzwi z anglika...

Edytowane przez Hubert Bubi Wrótniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samo poszycie i ramka będzie z pewnością ta sama, oczywiście inny będzie boczek, bo pasażera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi z drugiego liftu są inne tzn mają inną klamkę i szeroka listwę ozdobna

Zawiasy są takie same wszytko pasuje tylko wyglądem się roznia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boczek mam ze swojego auta bo po prostu ktoś nie wycelował w miejsce parkingowe do końca :P a lusterko chyba tez walne od anglika... Ogoolnie nie opłaca mi się malować, prostować i szpachlować i tak dalej bo samo poszycie mam za 150 zł w dobrym stanie a tylko to i obudowa lustra są uszkodzone :/

A i dziękuje za info :) jak sie wiosna pełną parą zrobi to powrzucam zdjęcia :D bo ja się witałem na początku a mój bubivan niet:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...