Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak dźwięku z głośników - cykanie, dymek, piszczenie...


etines8

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, co sie dzieje. Słyszałem strzelanie w głośniki od kierowcy, po chwili przestały grać głośniki, stanąłem na postoju zgasiłem silnik i dymek poleciał z kratki od tego głośnika. Wkładam kluczyk słyszę cykanie-piszczenie...

Pomóżcie bo nie wiem co robić -.-

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

https://vimeo.com/151223309

Jestem w trasie i tu takie cos. Nie mam narzędzi żeby cos zrobić :/ sprawdziłem pobieżnie bezpieczniki, rzeczy które mogą robić zwarcie. Tak myśle żeby odłączyć wzmacniacz albo radio i wrócić jakoś do domu. Tylko jak bez kluczy -.-

Było tak jak na filmiku. Dodam ze teraz np. Po włożeniu kluczyka włącza sie radio gra 10s i przez każda z sekund gra ciszej, az nic nie słychać.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyłącz te radio a najlepiej wyjmij bezpiecznik od niego. pierwszy raz w zyciu widzę taki cyrk z radiem. Wygląda jakby poszło napięcie na głośnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośnik z filmiku w ogóle nie gra, sporadycznie pierdzi piszczy :/ sfajczyl sie, tylko co to wywołało?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby głosnik się spalił to albo musi dostać napięcie z radia, albo mieś zwarcie w sobie. Skoro poszedł dymek to podejrzewam to pierwsze.

Jak będziesz miał możliwość to podłącz jakiś inny i zobacz co się wydarzy. Najlepiej jednak auto pod komputer podłączyć i zobaczyć czy jakieś błędy wywali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a62ce292025c0f60cbf6effba36a0d9d.jpg

Zdemontowałem jak widac glosnik stopil sie. Podjechałem z tym do Mechanika. Twierdzi, ze wystarczy głośnik zmienić, tak jak kolega wyżej mowił miał zwarcie w sobie. W szoku jestem, że aż tak się stopił :kwasny: Jak znajde inny 4 Omowy glosniczek to podepne na probe, a teraz zamawiam podobny. A co Wy myślicie zmienić głośnik na nowy, czy szukać dalej? Co było powodem?

Nowy głośnik kosztuje 94.50zł, a używany 89zł ^.-

nr. 8t0 035 416

Pozdrawiam i dzięki Iwadrian za zainteresowanie! :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

fb3c5e765d1f672ce8b933d2f334f44a.jpg

Do tego cos takiego

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

74b72a338d45e882b0aee788f8c747f8.jpg

Historii ciąg dalszy, nie mogę otworzyć auta z pilota, ani kluczyka -.- bateria najprawdopodobniej wyładowana, przez szybę widać świecące kontrolki. Jakies pomysły?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez etines8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluczykiem (grotem ) otworzyłeś? Coś dziwnego się dzieje z twoją elektryką :eusathink: najpierw podłącz jakiś nie ori głośnik dla pewności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwnego. Kupiłem odmrażacz ale żaden z 3 kluczyków nie otworzył drzwi. Szczerze nie uzywałem tego zamka manualnego w drzwiach od zakupu. Obawiam sie ze poprzedni właściciel go wymienił i wkładka jest inna -.-'

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...