Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wypa.jpg

niestety

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 308,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A było tak dobrze! :kwasny: Tak jak wczoraj powiedział - cel to dojechać do celu...

Opublikowano

Szkoda że nie ma w monte carlo systemu rally to by powrócił jeszcze i nabył doświadczenie które teraz jest najważniejsze..

Następny przystanek Szwecja :)

Opublikowano

az sie cisnie na usta - K%*$a mać ! :kwasny: szkoda

Opublikowano

czarny lód ponoć, grunt że pokazał jakim tempem na tle innych potrafi jechać

Opublikowano

Do przodu i będzie dobrze! :wink:

Opublikowano

Robert zawsze ciśnie taki jego urok, najważniejsze że już wie "czym to się je" i nabył trochę doświadczenia, wg. między czasów był w połowie tego najdłuższego odcinka nieznacznie wolniejszym od Ogiera pozostawiając całą stawkę za sobą a jak już wiadomo Ogier odjechał konkret wszystkim, cieszmy się że sprawił nam dużo pozytywnych emocji w końcu w swoim DEBIUCIE i patrzmy optymistycznie na przyszłość bo mogę się założyć w którymś letnim rajdzie na asfalcie Kubica może wygrać :)

Opublikowano

Tak jak mówisz, cieszyć się z tego jak jeździ bo pokazał na co go stać w tych kilku odcinkach. :good:

Opublikowano

pociśnie ich na pewno ! :wink:

Opublikowano
Robert zawsze ciśnie taki jego urok, najważniejsze że już wie "czym to się je" i nabył trochę doświadczenia, wg. między czasów był w połowie tego najdłuższego odcinka nieznacznie wolniejszym od Ogiera pozostawiając całą stawkę za sobą a jak już wiadomo Ogier odjechał konkret wszystkim, cieszmy się że sprawił nam dużo pozytywnych emocji w końcu w swoim DEBIUCIE i patrzmy optymistycznie na przyszłość bo mogę się założyć w którymś letnim rajdzie na asfalcie Kubica może wygrać :)

kur**, piszesz jak rzecznik prasowy :grin::grin:

Opublikowano

pewnie pisze na zasadzie ctrl + c ctrl+v :whistling::decayed::wink:

Opublikowano

Piszę wszystko jak to widzę po prostu, chłopak za***istych emocji narobił :kox:

Fanta zobacz moją recenzję w dziale z grami jak kiedyś opisałem Forze Horizon :decayed:

Opublikowano

wiesz ze żartuje :thumbup1:

Opublikowano
1486135_701354789899248_2105924683_o.jpg
Opublikowano

ważne że nic im nie jest, i dalej będą straszyć konkurentów :naughty:

Opublikowano

O piratach drogowych | NaTemat.pl

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano

Robert Kubica - wypadek onboard, OS9 / onboard crash, SS9 - Rally Monte Carlo [1080p] - YouTube

Widać przed zakrętem że auto nie trzyma kierunku, myszkuje na boki. Nie wiem czy to lód (za bardzo go tam nie widać, raczej było mokro), czy za mocno przycięty zakręt, ale wielka szkoda...

---------- Post dopisany at 01:06 ---------- Poprzedni post napisany at 01:00 ----------

Koledzy, nie zaniżajcie poziomu tego forum artykułami które nie nadają się nawet do wytarcia d...py, nie wspominając już o czytaniu:facepalm:

Opublikowano
Robert Kubica - wypadek onboard, OS9 / onboard crash, SS9 - Rally Monte Carlo [1080p] - YouTube

Nie wiem czy to lód (za bardzo go tam nie widać, raczej było mokro), czy za mocno przycięty zakręt, ale wielka szkoda...

To był lód :whistling:

---------- Post dopisany at 01:18 ---------- Poprzedni post napisany at 01:14 ----------

Aktualizacja godz. 8:45

Robert Kubica został pierwszym Polakiem, który wygrał OS Rajdu WRC!

Był taki gość Jaroszewicz, który wygrywał już dla PL odcinki w RSMS :wink:

Opublikowano

RK ma taki styl jazdy i już, na limicie bez kalkulacji, oby tylko nie przegiął w którymś momencie. Czasem wydaje mi się, że potrzeba trochę wyrachowania żeby odpuścić i mieć szanse "jutro" gonić czołówkę, a nie za wszelką cenę tu i teraz. Rajd to nie 1,5h w bolidzie na torze. Takie moje zdanie, na podziw zasługuje że on to robi jedną ręką i nie ma co się oszukiwać że jest inaczej

Opublikowano
Czasem wydaje mi się, że potrzeba trochę wyrachowania żeby odpuścić i mieć szanse "jutro" gonić czołówkę,

To jest główne ale do niego i nie mozna się z tym nie zgodzić. Z drugiej strony jak popatrzysz na filmik gdzie wylatuje z trasy to naprawdę wygląda to niewinnie i z zaskoczenia...moim zdaniem czysty pech, że przód odpłynął.

Co nie zmienia fatu, że wcześniej miał momenty ewidentnego przepałowania. A takie sytuacje trzeba umieć rozróżnić i nie wrzucac do jednoego wora jak nasze nieomylne media... :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.