Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przyciemnianie szyb-czarny,sedan,s-line.


Wojtek16

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:
Planuję przyciemnić szyby w swoim czarnym (s-line) sedanie. ;) W swojej okolicy mam dwie firmy,które mają b.dobre opinie,pierwsza to AB-szyby w Gorlicach http://www.abszyby.pl oraz firma Criss-przyciemnianie w Nowym Sączu http://przyciemnianie-criss.pl Cena w obu firmach to 400zł za tylne boczne,oraz tylną. Jedynie nad czym się zastanawiam :eusathink: to jak mocno przyciemnić szyby i czy przyciemnić w mniejszym stopniu przednie boczne szyby? Jakieś wskazówki? Porady? Może macie jakieś zdjęcia swoich aut po przyciemnieniu?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie mam na srebrnym b5 sedan przepuszczalność 20% tył i boczne i jak dla mnie to idealne rozwiązanie.Weź pod uwagę,ze masz czarną furę.Myślę,że 20% to max.

Z przodem to już będziesz mieć ciemnicę ale są gusta i guściki. No i wiadomo,że predzej czy później jakiś niebieski się o nie "doczepi" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym zdecydował się na przyciemnienie samego tyłu,to folia nie może być bardzo ciemna, ponieważ nie podoba mi się duży przeskok między jasnym przodem,a bardzo ciemnym tyłem. :P Jeśli jednak postanowię przyciemnić również przód,to tył może być ciemny,bo nie będzie się tak gryzł z lekko przyciemnionym przodem.

KULARESKO masz rację,20% to max ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja przyciemniałem to człowiek oferował 3 stopnie przyciemnienia przy czym 3 to już totalna "smoła".

ja wybrałem wersję nr 2 ok 30% przepustowości na czarnym avancie i jestem bardzo zadowolony gdyż przyciemnienie spełnia swoją rolę czyli po pierwsze primo nie razi dzieciaka po oczach i zmniejsza nagrzewanie się wnętrza na słońcu a dwa dobrze to wszystko wygląda :) nr 1 czyli lekkie przyciemnienie na tylnych szybak poprawia estetykę ale nie spełnia roli.

Co do szyb od str kierowcy to lepiej się poradź w samym zakładzie żeby nie było lipy podczas kontroli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednich szyb bocznych i czołowej nie przyciemnia się dlatego, że one ( jak wszystkie) są już fabrycznie przyciemnione do dopuszczalnej wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viwaldi tak tak wiem,że nie powinno się przyciemniać przednich i dlatego postanowiłem,że przyciemnię sam tył ;) może nie będzie mega wyglądu,ale za to niebiescy nie będą się mieć do czego przyczepić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafisz na policję ze sprzętem to będziesz rwał przy nich z przodu folię :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przyznaje zaj***ście to wygląda :) długo już jeździsz na takich przyciemnionych? nie miałeś problemu z niebieskimi?

Trafisz na policję ze sprzętem to będziesz rwał przy nich z przodu folię :grin:

O ile pozwolą by przy Nich rwać :grin: gorzej będzie jak dowodzik poleci :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy na jakich się traci. Kolega mój też ma tak przód przyciemniony i jeździ już prawie rok i na razie nie miał problemów póki co :)

Fakt też, że dużo nie jeździ więc nie ma okazji często być kontrolowany przez policję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy na jakich się traci. Kolega mój też ma tak przód przyciemniony i jeździ już prawie rok i na razie nie miał problemów póki co :)

Fakt też, że dużo nie jeździ więc nie ma okazji często być kontrolowany przez policję.

No ja też dużo nie jeżdżę,więc może i mi by się udawało :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przyznaje zaj***ście to wygląda :) długo już jeździsz na takich przyciemnionych? nie miałeś problemu z niebieskimi?

Trafisz na policję ze sprzętem to będziesz rwał przy nich z przodu folię :grin:

O ile pozwolą by przy Nich rwać :grin: gorzej będzie jak dowodzik poleci :facepalm:

Jeżdżę od listopada :) Puki co nie miałem kontroli. Szybki miałem robione metodą bez wyciągania szyb, jesli masz kogoś kto umie w ten sposób to zrobić to polecam. I ściemniaj przód , nawet się nie zastanawiaj :) polecam folię 3M jak by co.

Edytowane przez karolghibli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, ja mam małysza i tył mam najciemniejsza zrobiony a przód najjaśniejsza na początku miałem tylko tył ale był zbyt duży przeskok i średnio to wyglądało wiec po 2 miesiąc doszedł przód. jeżdżę już od 3 lat tak i folie mam 3M

Edytowane przez marcin goldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,dzięki za podpowiedzi :) w końcu coś będę musiał zacząć działać w tym kierunku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,dzięki za podpowiedzi :) w końcu coś będę musiał zacząć działać w tym kierunku ;)

Działaj a nie będziesz żałować, ja do dziś nie mogę nacieszyć się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.Mam Czarnego avanta i taż chce przyciemnić wszystkie szyby.Poleci ktoś kogoś z Lublina lub okolic?Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam znacie może kogoś z okolic Katowic kto przyciemnił by szyby w b6 sedan w niewygórowanej cenie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam też będę walił folje,mam ale słabo nie podoba mi się może jest ktoś z bełchatowa lub okolic kto by ogarnął audi ,bo szybex mi powiedział 500zł troch przesada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...