Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

start/stop

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Czy mógł by mi ktoś życzliwy wyjaśnić o co w tym chodzi,

1 - Mam przycisk start / stop i tak uruchamiam samochód ale nie ma jego wyłącznika na konsoli środkowej (po prawej stronie od lewarka przy kratce) str. 94 instrukcji którą wrzucił wrclaguna. w mmi nie znalazłem żadnej opcji na wyłączenie tego systemu.

2 - wystarczy, że kluczyk mam w kieszeni i samochód odpala. czy to znaczy ze jest to komfortowy kluczyk? jeżeli tak to co trzeba zrobić, żeby auto otwierało się poprzez chwycenie za klamkę tak jak jest to opisane w instrukcji - mi to nie działa, bez różnicy które drzwi chcę otworzyć.

Opublikowano

1. Mylisz przycisk start/stop z systemem start&stop. W Twoim roczniku nie ma opcji "sam gaśnie na postoju" więc i przycisku do wyłączania systemu z oplecionym strzałką A też nie będzie.

Edytowane przez Jakoob

Opublikowano
  • Autor

1. Mylisz przycisk start/stop z systemem start&stop. W Twoim roczniku nie ma opcji "sam gaśnie na postoju" więc i przycisku do wyłączania systemu z oplecionym strzałką A też nie będzie.

Dzięki Jacoob, wszystko jasne i wcale się nie smucę, że tego nie ma

Z tym drugim ustrojstwem też też jest tak samo ? nie ma komfortowego kluczyka i nie ma tematu?

Edytowane przez sseba3

Opublikowano

No jeśli piszesz że masz kluczyk w kieszeni a auto odpala więc znaczy się że masz tzw. keyless więc powinienes mieć przycisk START/STOP do odpalania i gaszenia silnika po lewej stronie gały zmiany biegów.

Keyless a start/stop system to dwie różne rzeczy, przy start/stop system auto gaśnie podczas postoju (wrzucone na luz i puszczone sprzęgło) a po wciśnięciu sprzęgła lub gdy napięcie w akumulatorze spadnie poniżej normy silnik startuje sam.

Opublikowano
  • Autor

Keyless a start/stop system to dwie różne rzeczy, przy start/stop system auto gaśnie podczas postoju (wrzucone na luz i puszczone sprzęgło) a po wciśnięciu sprzęgła lub gdy napięcie w akumulatorze spadnie poniżej normy silnik startuje sam.

wiem, że to zupełnie inne systemy - myślałem, że jak jest przycisk start/stop to musi być też system START/STOP z samoczynnym gaszeniem silnika

No jeśli piszesz że masz kluczyk w kieszeni a auto odpala więc znaczy się że masz tzw. keyless więc powinienes mieć przycisk START/STOP do odpalania i gaszenia silnika po lewej stronie gały zmiany biegów.

tak właśnie mam, tylko otwieranie drzwi nie dział i nie wiem co mam ustawić, naprawić czy wymienić żeby działało

Opublikowano
  • Autor

pasuje podpiac kompa pod auto i wrzucić tutaj scan ze sterownikami :wink:

uhuhu, ja uczę się dopiero alfabetu a Ty mi po japońsku :)

Jak będę jechał gdzieś do warsztatu odblokować ukryte menu to powiem żeby mi takie coś zrobili. Tylko o co mam dokładni zapytać ? Jakie sterowniki Ci będą potrzebne żeby to zdiagnozować ?

Edytowane przez sseba3

Opublikowano

Na 95% masz komfortowe odpalanie auta, bez pełnego systemu keyless.

Czyli brakuje Ci kilku anten, czujnikow w klamkach i kodowania.

Opublikowano
  • Autor

Na 95% masz komfortowe odpalanie auta, bez pełnego systemu keyless.

Czyli brakuje Ci kilku anten, czujnikow w klamkach i kodowania.

dziś jeszcze raz sprawdziłem i bagażnik się otwiera. może tak być że czujnik i antena jest tylko w bagażniku? co to za posrany system zamontowany by był

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam szukałem ale nie znalazłem więc pytam moje Audi posiada system start/stop i pytanko czy da się to wyłączyć trwale czy za każdym zgaszeniem silnika ponownie trzeba

wyłączać dany system?:

Opublikowano

Witam szukałem ale nie znalazłem więc pytam moje Audi posiada system start/stop i pytanko czy da się to wyłączyć trwale czy za każdym zgaszeniem silnika ponownie trzeba

wyłączać dany system?:

Proszę

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/200983-vcds-vag-com-kodowania-a4-b8/

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

A ile kosztuje zainstalowanie/zamontowanie keyless go w serwisie audi bądź w renomowanym serwisie ? Pytanie kieruje do ludzi znających sprawę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.