Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z bi-xenonem raz pali raz nie


Lukasz_200616

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie mam od kilku dni problem z lewym ksenonem tak jak w temacie raz odpala a raz nie, jak już zapali to delikatnie pomruguje podczas zapłonu ( nie gaśnie ) po czym się stabilizuje i wszystko działa jakieś 5-20min potem znowu gaśnie i nie odpala, przełożyłem żarniki i okazuję się że są sprawne w prawym reflektorze działają a w lewym już nie, podejrzewam że winna będzie przetwornica gdyż w lewym reflektorze jest od nowości czyli od 2001r a prawym wymieniona z 2011r jak myślicie co może być przyczyną?

dodatkowo jest błąd:

00978 - Lamp for Low Beam: Left (M29)
57-00 - Electric Circuit Failure

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie mam od kilku dni problem z lewym ksenonem tak jak w temacie raz odpala a raz nie, jak już zapali to delikatnie pomruguje podczas zapłonu ( nie gaśnie ) po czym się stabilizuje i wszystko działa jakieś 5-20min potem znowu gaśnie i nie odpala, przełożyłem żarniki i okazuję się że są sprawne w prawym reflektorze działają a w lewym już nie, podejrzewam że winna będzie przetwornica gdyż w lewym reflektorze jest od nowości czyli od 2001r a prawym wymieniona z 2011r jak myślicie co może być przyczyną?

dodatkowo jest błąd:

00978 - Lamp for Low Beam: Left (M29)

57-00 - Electric Circuit Failure

pozdrawiam

sam odpowiedziałeś na pytanie,

przetwornica valeo 4 pinowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli że na 100% przetwornica, przed chwilą jechałem do sklepu to wcale nie zapaliła po za tym wszystko w reflektorze działa.


hej sprawa wyjaśniona powodem nie odpalania ksenona była poluzowana kostka 6 pinowa z przetwornicy, ktoś już tam wcześniej grzebał i ułamał plastikowy zatrzask kostka nie trzymała odpowiednio dlatego raz palił a raz nie, naprawiłem dość prowizorycznie ale ważne że działa.

Edytowane przez Lukasz_200616
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...