Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oryginalny subwoofer


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam prosbe ktory subwoofer polecacie ten http://moto.allegro.pl/item165479295_subbufer_audi_a6_combi_po_98roku.html

czy ten

http://moto.allegro.pl/item165588642_subbufer_nokia_audi_a4_mod_98_combi.html

Jeszcze jedno ma ktos z was moze opis przewodow wychodzacych do wtyczk bo nie mam połozonej instalacji pod subwoofer. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hmmm jak dla mnie to zaden :P jakos nie jestem zwolennikiem seryjnego naglosnienia jezeli chodzi o subwoofery. Slyszalem juz jak gra pare seryjnych subwooferow i tylko jeden powiedzmy spelnilby moje oczekiwania a bylo to w BMW 745i z 2003 r ale na takie auto to mnie nie stac :P a wogole wole Audi :P Ja osobiscie lubie jak slysze ze ten subwoofer w bagazniku gra, a te seryjne daja tylko takie hmm lekkie dopelnienie basu. Ale czego mozna sie spodziewac po glosniku 16 cm ?? bo taki chyba jest w tych subwooferach do ktorych jest link ;> Jezeli tak bardzo chcesz miec orginalny to wydaje mi sie ze ten 1 bedzie lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analfabeta !

Nie, no Kolego.

Nie wystarczy tylko, że zwrócisz komuś uwagę - przynajmniej spróbuj zrobić to z trochę większą klasą.

No chyba, że chciałeś kogoś obrazić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, dobra.

Koniec OT.

Szczególnie czekamy na głosy tych osób, które montowały firmowy (lub również niefirmowe) suby.

Sam jestem zainteresowany :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...