Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dołożenie drugiego światła w podsufitce


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niestety w mojej wersji przedliftowej nie ma na suficie światełka z tyłu. Czy jest to technicznie możliwe aby to światełko se tam dołożyć? Zauważyłem że poliftowa podsufitka z takim światełkiem jest delikatnie wyprofilowana w miejscu tego światełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieściłem w przedliftowej podsufitke cały ten tylni poliftowy panel z lampkami najlepiej dorwać całość z metalową ramka w którą ta lampka wchodzi

65adca10fa2a06be8a999f68a651bfe0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem tez lampkę przednia od polifta razem z całą wiązka

Edytowane przez sebidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tą przednią z polifta podłączyłeś pod istniejąca wiązkę ??

to w takim razie jeszcze trafić przednią ambient

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie może głupie pytanie, czy do tego trzeba zdjąć podsufitkę ?? :D

ps ja mam taką lapmke jak na zdjęciu. Jaką mam opcje jeśli chodzi o montaż tylnej ?

http://www.directupload.net/file/d/4271/zqs7ikrg_jpg.htm

Szczerze nie jestem za dokładaniem gratów z polifta do przedlifta :D Lubię moją serię ale chętnie bym dołożył takie światełko bo niestety syn z tyłu jeździ i mam już dosyć szukania jego zabawek z latarką w ręce :D Myślę że najłatwiej będzie zamontoac takie o to coś "D

http://allegro.pl/audi-a4-b5-lampka-oswietlenie-i5396319814.html

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba ściągać szczerze powiedziawszy jakbym miał takie coś zakładać z tyłu jak w linku to chyba bym sobie darował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie jestem za dokładaniem gratów z polifta do przedlifta

Hie Hie za dokładaniem gratów z polifta, które pasują, nie jesteś, ale za robieniem wiochy z autka już tak... :facepalm:

Edytowane przez pawelwor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie jestem za dokładaniem gratów z polifta do przedlifta

Hie Hie za dokładaniem gratów z polifta, które pasują, nie jesteś, ale za robieniem wiochy z autka już tak... :facepalm:

A wytłumaczysz co w tym wiochowatego? Może wtedy się zastanowię :D

Nic nie trzeba ściągać szczerze powiedziawszy jakbym miał takie coś zakładać z tyłu jak w linku to chyba bym sobie darował

To co tam mogę zamontowac co faktycznie dobrze wygląda. Podstawowe pytanie, czy w wszystkich przedliftowych sedanach nie było z tyłu żadnej lampki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przedliftowych sedanach były lampki w słupkach jako dodatkowa opcja doświetlenia ja wsadziłem komplet z lift i nie żałuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przedliftowych sedanach były lampki w słupkach jako dodatkowa opcja doświetlenia ja wsadziłem komplet z lift i nie żałuję

Czy jest opcja założyć taką poliftową z tyłu i z przodu żeby to razem jakos wyglądało, gdy z przódu mam najwyklejsza lampkę jak na załączonym wcześniej obrazku ?. Widziałem że z polifta głównie sa te duże lampki przednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wyciąć miejsce w podsufitke i da się zalozyc

W polifcie są tylko duże i przyciski mają podświetlane na czerwono tył również i fajnie to wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wyciąć miejsce w podsufitke i da się zalozyc

Ok to tak zrobię. Znalazłem u mnie zestaw z kombiaka :D Przód środek i nie potrzebny tył za 40zł z kabelkami. Kupię sobie skalpel i będę ciął :D Zamówię zestaw myślę że za tydzień będę montował. Rozumiem że instalacji nie przerabiałes ??. Czy jakbym miał z czymś problem mogę ciebie prosić o pomoc ? :D ps. czy w miejscu wycięcia podsufitki wchodzi jakaś metalowa ramka pod te światełka bo nigdzie nie ma tego :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednia pasuje na śruby tak jak stara a do tej na tył taki stelaż potrzebny żeby się ładnie trzymała w przedniej nieco zasilanie trzeba przerobić bo orginalnie 3 kable wychodzą a tylna jest zasilana wiązką z przedniej

Trzeba tylko dołożyć przewód od podświetlenia przycisków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd brałeś zasilanie do podświetlenia?? Myślałem o tym, żeby pod podświetlenie zapalniczki się podpiąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...