Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Proszę o sprawdzenie logów Autko wchodzi w trym awaryjny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, kolegów forumowiczów

Proszę o poradę specjalistów

mam problem z audi a4 b7 1.9 tdi BRB przy predkosci ok 100 km odcina moc dopiero po ponownym włączeniu i wyłączeniu można jechać normalnie

zrobiłem logi proszę o sprawdzenie

LOGI TUTAJ :

VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs

VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs

kod błędu:

000564 - Regulacja ciśnienia doładowania
P0234 - 000 - przekroczona górna granica regulacji - Sporadyczny
Ramka zamrożona:
Stan błędu: 00110000
Priorytet błędu: 2
Częstość błędu: 4
Wew.licznik błędów: 255
Przebieg: 259213 km
Wskaźnik czasu: 0
Data: 2064.00.00
Czas: 00:00:00
Ramka zamrożona:
Obroty silnika: 2688 /min
Prędkość: 96.0 km/h
Obciążenie: 66.3 %
Napięcie: 14.36 V
Bity binarnie: 00101000
Ciśnienie rzecz.: 2142.0 mbar
Ciśnienie rzecz.: 2499.0 mbar
Opublikowano

jesli n75 sprawny to masz zapieczone kierownice

Opublikowano

Miałem ten sam problem wyskakiwał mi bład: regulacja cisnienia doładowania przeładowanie . Znalazłem pewne forum gdzie wyczytałem ze jeżeli przeładowuje czyli przekracza granice odpowiedzialne sa za to : turbina i zawór n75. Posprawdzałem przewody podcisnieniowe. Nic to nie dało wymieniłem zawór n75 i samochód wrócił do dawnej mocy. Jest na youtube pokazane jak w prosty sposób za pomocą wakuometra mozna sprawdzic czy ten zawór jest sprawny.

Opublikowano

wklej loga 11BS

Opublikowano
  • Autor

VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs Nowe logi



Fachowiec co regeneruje turbiny patrzył i twierdził że kierownica działa (ale mało posuwającym się ruchem) więc zawór będzie sprawny Zaleca przeczyszczenie turbiny.



Co wy na to z kolei inny że przyczyna zaworu lecz nie patrzył na silnik.




Tez mi się wydaje że turbo teraz ok.



Wydaje mi się że było zamulone po jeździe miejskiej przez żonę.



Dziś testowałem autko do 5 tyś obrotach na 3 biegu i w ogóle nie weszło w tryb awaryjny.



Jedynie co mnie jeszcze martwi to EGR zobaczcie na logi proszę jest za duże przeładowanie czyżby zawór n18 albo n239?


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.