Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z zaopatrzeniem pompek w paliwo


martin0485

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam cholernie nie typowy problem. Mianowicie silnik wyraźnie nie dostaje paliwa. Mocno minusowe bipy w gr 23 okolicy -90-100 na minusie, pozostałe grupy ok. Pompa elektryczna w pełni sprawna, paliwo bez problemu dochodzi do vacum pompy i tu pojawia się problem. Ciśnienie na pompie jest ok, a przelewem zamiast paliwo się przelewać to jest zasysane. Podłączyłem przeźroczysty wężyk do przelewu i wyraźnie to widać. Efekty tego wszystkiego są takie, że jak podłącze przewody paliwowe tak jak powinny być to silnik pochodzi minutę, trzy minuty zapowietrza się i gaśnie, a jak do przelewu w vacum podłączę wężyk i włożę go do bańki z paliwem to zasysa paliwo i pracuje. vacum podmieniałem i absolutnie nic się nie zmieniło. Możliwe, że zapchał się czymś kanał doprowadzający paliwo do pompek w głowicy? PPOMOCY bo już mi ręce opadają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle podłączony vacuum :)?

Masz racje. Pomyliłem przewody paliwowe na chłodniczce paliwa i przelew był podłączony pod zasilanie :facepalm: Problem rozwiązany :decayed:

Edytowane przez martin0485
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwię się że sam tego od razu nie wyłapałeś :lol::facepalm: Tandem z jednej strony ma zasysać i dawać podciśnienie a z drugiej strony ma Ci pompować paliwko :) skoro zasysa paliwko to innego wyjścia nie ma jak posprawdzałeś resztę układu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłapałem zanim napisałeś bo w tym czasie kiedy pisałeś to ja grzebałem. Ale i tak za długo to trwało. W każdym razie dzięki

Edytowane przez martin0485
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...