Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie radio ?


Kamil Kiepura

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jestem posiadaczem Audi A4 B5 (1996-1997, przejściówka), 1.6 benzynka, 101 km. Jednak te dane nie są chyba istotne, chciałbym do auta zakupić radio. Zaznaczam, że mam org. tj. Chorus. Chciałbym zamienić go na jakieś radio do 200 zł, ew. lekko przekraczające 200 zł. Zależy mi na tym by radio miało wejście USB. Chciałbym również pod to podpiąć tubę z jakimś wzmacniaczem. Nie znam się na tym kompletnie, oczekuje pomocy . Chciałbym abyście mi polecili jakieś fajne radio, do tej ceny, które będzie można podłączyć, i żeby można było też podłączyć wzmacniacz+ tube.

PS Przepraszam jak zły dział, ale jestem nowy i nie wiedziałem zbytnio gdzie to umieścić, chyba nie będziecie źli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samo radio to pioneer lub JVC 4*50 W do tego wzmacniacz i dobre głosniki oraz sub, ale jak nie masz tych rzeczy to szykuj się na min 1200 zł na inwestycje bo chińszczyzna to jest dobra ale do zupy :) do tego trzeba by drzwi wygłuszyć w pierwszej kolejności bo to daje najlepszy efekt. Ja kiedyś miałem jvc +wzmacniacz carpower+zestaw odseparowany HERTZ i tuba z głośnikiem pioneer tylko tubę sam zrobiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samo radio to pioneer lub JVC 4*50 W do tego wzmacniacz i dobre głosniki oraz sub, ale jak nie masz tych rzeczy to szykuj się na min 1200 zł na inwestycje bo chińszczyzna to jest dobra ale do zupy :) do tego trzeba by drzwi wygłuszyć w pierwszej kolejności bo to daje najlepszy efekt. Ja kiedyś miałem jvc +wzmacniacz carpower+zestaw odseparowany HERTZ i tuba z głośnikiem pioneer tylko tubę sam zrobiłem

Myślałem, o radiu od Kenwooda, JBL lub Sony. I chyba wszystkie 4* 45 lub 40 W :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JBL to chyba z tych co wymieniłeś to najlepsze, ale ja bym polecał pioneer lub jvc, zależy czego oczekujesz, czy chcesz inwestować w dźwięk czy tylko słuchać sobie o tak radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...