Skocz do zawartości
IGNOROWANY

CAGA wykres multitronic


Piotr Czarnojan

Rekomendowane odpowiedzi

VAG bauer service ani Krystiania nie kojarzę, połowa warsztatów nie potrafi wykonać logów w starych chrupkach a Ty na dodatek masz multi, dlatego zaproponowałem osobę którą się zna i temat ogrania od podszewki czyli Roberta, nie pracownika, barta, siostrę tylko jego konkretnie.

Sugerowałem inny typ hamowani, może auto było po prostu źle dociążone, przy multi to naprawdę nie takie proste, u mnie to nawet z manualem mieli problem..

Dzieki Marcin za miłę słowa :)

Kolega do mojego bylego wspolnika pojechal...

Tam sa wg. mnie dwa problemy ktore sie nakładaja.

Po pierwsze multitroniki na hamowni wychodza gorzej (chodzi wyliczenie strat po "zluzowaniu") po drugie układ wtryskowy w CR siada z wydajnoscia i ostatnimi czasy mialem kilka szt co serie ledwo lapaly (a zazwyczaj bonusy spore byly).

Jak cos to w poniedzialek nowa hamownie obciazeniowa Dynoproject mi montuja wiec bedzie jeszcze dokladniej :)

a wtryski mam po przebiegu 30tys km wiec jak cos bedzie mozna dla testu przerzucic...i sprawa sie powinna rozwiazac sama

Edytowane przez rob555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy nie ma sie co spinac pisałem juz wczesniej ze mało jestem w kraju i tez staram sie to doprowadzic do ładu bo nie lubie druciarstwa i nie eliminuje nikogo a sadze ze krystian takowa wiedze tez posiada ale wiadomo do krystiana miałem blizej ale mniejsza o to wiec wracam do kraju 23.03 wiec rob moge byc juz u cb 24 podaj tylko godzine a bede i zobaczymy czy cos wyjdzie pozdrawiam ps a w tryski jaka cena mniej wiecej??

Edytowane przez Piotr Czarnojan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy nie ma sie co spinac pisałem juz wczesniej ze mało jestem w kraju i tez staram sie to doprowadzic do ładu bo nie lubie druciarstwa i nie eliminuje nikogo a sadze ze krystian takowa wiedze tez posiada ale wiadomo do krystiana miałem blizej ale mniejsza o to wiec wracam do kraju 23.03 wiec rob moge byc juz u cb 24 podaj tylko godzine a bede i zobaczymy czy cos wyjdzie pozdrawiam ps a w tryski jaka cena mniej wiecej??

Hmm mysle ze mozemy sie umawiac natomiast dzwon wczesniej bo wiesz jak u nas jest z miejscem.

Wtryski narazie moge porzyczyc Ci na probe...sa swiezynki do mojego projektu :)

Edytowane przez rob555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy nie ma sie co spinac pisałem juz wczesniej ze mało jestem w kraju i tez staram sie to doprowadzic do ładu bo nie lubie druciarstwa i nie eliminuje nikogo a sadze ze krystian takowa wiedze tez posiada ale wiadomo do krystiana miałem blizej ale mniejsza o to wiec wracam do kraju 23.03 wiec rob moge byc juz u cb 24 podaj tylko godzine a bede i zobaczymy czy cos wyjdzie pozdrawiam ps a w tryski jaka cena mniej wiecej??

Hmm mysle ze mozemy sie umawiac natomiast dzwon wczesniej bo wiesz jak u nas jest z miejscem.

Wtryski narazie moge porzyczyc Ci na probe...sa swiezynki do mojego projektu :)

ok rob rozumiem ale wole to wszystko zrobic w 1 miejscu by uniknac zbednego jezdzenia wiec wolał bym jak cos wsadzic to u was i odrazu sprawdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin napewno dam znac pojade do roberta 24.03 i zobaczymy co wyjdzie pzdr


też stawiam na wtryski.

koniecznie dajcie znać co wyszło.

hey dzisiaj byłem u Roberta i niestety ale wszystko z autem jest ok podmienilismy wtryski a wykres jest taki sam wiec te auto tak ma :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u, (nie)dobre

złóż pozew, niech koncern odkupi auto które nie jest zgodne ze specyfikacja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u, (nie)dobre

złóż pozew, niech koncern odkupi auto które nie jest zgodne ze specyfikacja :P

ok bede szukał 10 ludzi i zrobie pozew zbiorowy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...