Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio JVC, Sony itd? co wybrać?


Marcin Gugu33

Rekomendowane odpowiedzi

cde ,jeszcze na dodatek te marketowe to faktycznie cieniutkie :) ze starszych alpin cda 9812,13,15,31,33,35,55, oczywiscie przedzial cenowy tych co napisalem jest uzalezniony tymi numerkami itak od 200 do 800 :Dogolnie seria cda jest lepsza od cde i wiekszosc gra bardzo dobrze. Mozna tez poszukac modeli cda 7xxx tez dobra stara szkola.,tak samo jak pioneer z seri deh 6xxx,7xxx,8xxx 9xxx i p77,p88.Wiekszosc radyjek dostepna w dobrych cenach i duzo ,duzo lepsza niz te nowe budżetówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak ze wszystkim jest, często starsze jest lepsze od tych nowych. Wiadomo, kiedyś sprzęt robili na lata żeby służył, a teraz to wszystko robią gdzieś w chinach, podrabiają, naszpikowują tylko zbędnymi bajerami. Radio jak sama nazwa wskazuje powinno przede wszystkim dobrze grać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BLAUPUNKT TOKYO 110 czy to radio ma funkcję które poszukuje? Rds ma ale przewijanie i bluetooth?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tokyo nie ma blututu ,mialem jeden dzien ,kupilem w biedronce i oddalem usmazylo sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo to dobrze że szybko mówicie, zastanawiam się nad tym pionkiem MVH 370 chociaż nie wiem czy trochę nie za dużo cash czy uważacie że warto kupić i być zadowolonym? Bo te pionki 180 też są takie nawet ale chyba coś mają mniej opcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem JVC KW-R910BT 2 DIN. I teraz proszę o radę. Mam obecnie radio audi symphony 2din, które jak wiadomo ma szeroki panel przedni zasłaniający całą wnęke dookoła. Jak zainstaluje JVC zostanie dookoła widoczny stelaż konsoli.Czy ktoś przerabiał takie coś u siebie dorabiajac jakąś ramkę to takiego radia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo to dobrze że szybko mówicie, zastanawiam się nad tym pionkiem MVH 370 chociaż nie wiem czy trochę nie za dużo cash czy uważacie że warto kupić i być zadowolonym? Bo te pionki 180 też są takie nawet ale chyba coś mają mniej opcji?

Zrobiłem na stronie RTV AGD porównanie mojego 180 i 370BT i zastanowiło mnie to że 370 nie ma wyjścia na subwoofer - tak pisze przynajmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem JVC KW-R910BT 2 DIN. I teraz proszę o radę. Mam obecnie radio audi symphony 2din, które jak wiadomo ma szeroki panel przedni zasłaniający całą wnęke dookoła. Jak zainstaluje JVC zostanie dookoła widoczny stelaż konsoli.Czy ktoś przerabiał takie coś u siebie dorabiajac jakąś ramkę to takiego radia?

da się wszystko fajnie zrobić ,ale potrzeba trochę umietnosci manualnych i chociaż raz widzieć jak się to robi .Kolega robi takie wykończenia i są lepiej zrobione niż fabryka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem PDF-a od tego 370BT i wychodzi ze ma wszystko co mój 180 plus jeszcze inne bajery m.in. pilot a na stronce RTV AGD http://www.euro.com.pl/radioodtwarzacze-samochodowe/pioneer-mvh-x370bt.bhtml?link=recViewed#opis

piszą że 370BT nie ma wyjścia na subwoofer ani pilota więc sam nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale masz napisane ze ma wyjscie do przedwzmacniacza a to to samo co podłączenie wzmaka z subem :wink: ,tylko wtedy musisz ciac na wzmaku ,bo z radia idzie pełny sygnał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko wtedy musisz ciac na wzmaku ,bo z radia idzie pełny sygnał .

Własnie... potrzebny sub z filtrami a 180 już puści gotowy docięty, przycięty, odcięty i odwrócony w fazie sygnał dla suba :) myślę że 370 też tylko AGD tak chrzanią opisy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ,jedli ma jedno wyjście i pisze ze nie na sub tylko na przedwzmacniacz to tak jest .A ciąć wtedy to tniesz ale na wzmaku nie na subie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta 180 posiada fynkcje :
- przyspieszającego wyszukiwania żądanego utworu,

- pokazywanie nazw utworów z radia, ( RDS? )
- dobre funkcje pod wzmak i tube,

- bluetooth
- dobre ustawienia eq itd??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta 180 posiada fynkcje :

- przyspieszającego wyszukiwania żądanego utworu,

- pokazywanie nazw utworów z radia, ( RDS? )

- dobre funkcje pod wzmak i tube,

- bluetooth

- dobre ustawienia eq itd??

Zobacz na mój #4 post tego wątku. 180 nie ma jedynie BT z tego co wymieniłes...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o tym JVC KD-X210? Czy nie ma jakiś wad lub brak tych funkcji ?

a czy to jakis szajs? podrzucone przez znajomego http://allegro.pl/radio-blow-avh-8980-mp5-pilot-bluetooth-i5859256811.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...