Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 2.0 TDI - CZARNY SEDAN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Manetki z ACC są na przyszłość bo mam w planach dołożenie jeszcze tego.

W kierownicy multi działa


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wczoraj przyszły przełączniki szyb i kratki nawiewu w chromie

9e2b409bc606da50med.jpg

Dzisiaj je założyłem. Kolejna mała zmiana.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[06.05.16]

Nareszcie założona navi 3G HHD -dzięki Grzegorz(wrclaguna) :banan:

wzmacniacz nowy i teraz audio lepiej gra.

7aa6a7ea37a9a520med.jpg

559ffc95d16052f2med.jpg

i przy okazji wymienione lusterko wewnętrzne na fotochromowe.

Edytowane przez Zbig208

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Coś czuje że to nie koniec zmian :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Wpadło trochę rzeczy ale jak zobaczyłem twoją A4 :slina: to jeszcze mi trochę brakuje

- składane lusterka fotochromowe i głośniki wysoko tonowe B&O w trójkątach przednich drzwi

85150747558eab7dmed.jpg

- grill black i czujniki parkowania przód

f9ab5860fe541a86med.jpg

cffdf52119101846med.jpg

- gałka s-line i dekory black piano

ee66a1bafe79f122m.jpge9647b28d1d027a3m.jpg

a434bbcfbc21a589med.jpg

Powoli plany modowe się kończą( i tak parę ponad plan wpadło). Większe felgi najpóźniej do wiosny a program po akcji serwisowej EA189.

Edytowane przez Zbig208

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

sliczne auto.

ps. a nie boisz sie ze te zapachy poprzyczepiane do kratek wentylacyjnych je polamia?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

żarówki ledowe zastąpią zwykłe żarówki

audi_a4_b8_led.jpg

witam a możesz dać namiary na kupno takich ledów

witam kolegów a może ktoś zakładał wyświetlanie kółeczek podczas otwartych drzwi proszę o jakieś info gdzie kupić albo jak samemu zrobić ,dzięki i pozdrawiam

wit

Wpadło trochę rzeczy ale jak zobaczyłem twoją A4 :slina: to jeszcze mi trochę brakuje

- składane lusterka fotochromowe i głośniki wysoko tonowe B&O w trójkątach przednich drzwi

85150747558eab7dmed.jpg

- grill black i czujniki parkowania przód

f9ab5860fe541a86med.jpg

cffdf52119101846med.jpg

- gałka s-line i dekory black piano

ee66a1bafe79f122m.jpge9647b28d1d027a3m.jpg

a434bbcfbc21a589med.jpg

Powoli plany modowe się kończą( i tak parę ponad plan wpadło). Większe felgi najpóźniej do wiosny a program po akcji serwisowej EA189.

a jak zakłada się składane lusterka proszę o info

Opublikowano

"i głośniki wysoko tonowe B&O w trójkątach przednich drzwi"

Można założyć same wysoko tonowe do zwykłego zestawu audio i będą grały tak jak powinny ? Nie potrzeba jakiegoś innego wzmacniacza ?

Jaki koszt takiego moda? Ciężko je wymienić?

Opublikowano
  • Autor

witam a możesz dać namiary na kupno takich ledów

witam kolegów a może ktoś zakładał wyświetlanie kółeczek podczas otwartych drzwi proszę o jakieś info gdzie kupić albo jak samemu zrobić ,dzięki i pozdrawiam

wit

a jak zakłada się składane lusterka proszę o info

Wymiana oświetlenia

https://a4-klub.pl/index.php?/topic/283777-wymiana-oswietlenia-wnetrza-na-led/

Montaż składanych lusterek

https://a4-klub.pl/index.php?/topic/245599-montaz-skladanych-i-podgrzewanych-lusterek/

"i głośniki wysoko tonowe B&O w trójkątach przednich drzwi"

Można założyć same wysoko tonowe do zwykłego zestawu audio i będą grały tak jak powinny ? Nie potrzeba jakiegoś innego wzmacniacza ?

Jaki koszt takiego moda? Ciężko je wymienić?

Głośniki dokładane bo w trójkątach nie było głośników. Cena zależy za ile uda się kupić głośniki.

Temat w szczegółach opisany

https://a4-klub.pl/index.php?/topic/161342-instalacja-dodatkowych-glosnikow-wysokotonowych-bang-olufsen-oraz-blend/

Opublikowano

Nareszcie założona navi 3G HHD -dzięki Grzegorz(wrclaguna) :banan:

wzmacniacz nowy i teraz audio lepiej gra.

7aa6a7ea37a9a520med.jpg

559ffc95d16052f2med.jpg

Jakie koszty dołożenia navi 3G HHD ???


Manetki z ACC są na przyszłość bo mam w planach dołożenie jeszcze tego.

W kierownicy multi działa


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wczoraj przyszły przełączniki szyb i kratki nawiewu w chromie

9e2b409bc606da50med.jpg

Dzisiaj je założyłem. Kolejna mała zmiana.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[06.05.16]

Nareszcie założona navi 3G HHD -dzięki Grzegorz(wrclaguna) :banan:

wzmacniacz nowy i teraz audio lepiej gra.

7aa6a7ea37a9a520med.jpg

559ffc95d16052f2med.jpg

i przy okazji wymienione lusterko wewnętrzne na fotochromowe.

Jakie koszty dołożenia navi 3G HHD ???

  • 3 lata później...
Opublikowano
  • Autor

.

 

Edytowane przez Zbig208

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.