Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] A4 S-Line 3.0 v6 220KM Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A to moje malenstwo:

img1.jpg

img2.jpg

img3.jpg

img4.jpg

img5.jpg

img6.jpg

I od razu kilka pytanek, skad najlepiej zamawiac czesci (te drobne, typu drazek zmiany biegow, przyciski, kierownica etc.). W przyszlosci planuje tez wymiane zdrzakow i progow na te z S-ki - gdzie takowych najlepiej szukac? Pozdrawiam wszystkich, pewnie sie spotkamy predzej czy pozniej jak nie osobiscie to na drodze ;)

Opublikowano

ladna.tylko zmien naglowek z a6 na a4

Opublikowano

Fajna furmanka :good:

Zapraszam odrazu na spoty Krakowskie do Galerii kazimierz co Niedziele o godzinie 18-stej parking dach lub kolor niebieski , dowiesz sie na miejscu co gdzi i jak :naughty:

Opublikowano

Szybko zaprezentowałeś swoją A4 :> hehe

Co do audiczki, pierwsze pomaluj dokładki w kolor nadwozia.

Pokaż jaki ma tyłeczek :tongue4:

A co do silnika to jedyna gustowna Vka w B6, przyjedz na spota to obadamy 220KM :naughty:

Opublikowano

Bardzo ładny. W środku s-line ale z zewnątrz chyba nie dokońca. Silnik :kox:

Te drobne części to najlepiej w ASO. Nie są zbyt drogie. Jakbyś chciał sprzedać kiere to ja się pisze :naughty:

Opublikowano

fajna fura, dobre plany :wink4: dokładki by się faktycznie przydały w kolor :cool1: a części to chyba najlepiej na allegro (zderzaki) a reszta w ASO szukać :good:

Opublikowano

ładny wozik... :kox:

Opublikowano
:ok2: elegancki furacz :decayed:
Opublikowano

cool hand luke dodaj jeszcze opis co tam masz dokładnie :good:

Opublikowano

:oklaski: gratulacje .Zapraszamy na spota.Wszystko omówimy na miejscu :) i jazdy próbne :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Niewiele tam mam.. nie ma zadnych specjalnych modyfikacji co chyba z reszta widac. Uwielbiam to nieskomplikowane ale wysmakowane wnetrzne no i to co chyba najwazniejsze to brzmienie tej v6 :) Poza tym autko bardzo zadbane, kupione z przebiegiem troche ponad 70.000 pare miesiecy temu. Budzik zamyka. Mysle pojawic sie na spocie jak bedzie czas to oblookacie.

Opublikowano

Witam następną furkę z mruczącym silniczkiem

Opublikowano

autko super, silnik chyba jeden z lepszych , pozdrawiam

Opublikowano

Dokladki w kolor,ciemne wszystkie szybki,bixenon,jakies ladne koncowki wydechow no i bedzie czym sie pokazac :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.