Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wycinanie katalizatora co i jak?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chciałbym zapytac czy po wycieciu katalizatora 1.8t AEB (czyli jesli sie nie myle jedna sonda) nie pojawi sie żaden bląd oraz czy samochod nie stanie sie mulowaty? czy moze wręcz przeciwnie bedzie troche bardziej żwawy ?

jak to zrobic?

a) wybebeszenie srodka z puszki

B) wybebeszenie srodka z puszki oraz wstawienie rurki( zeby wygladalo ze tak jest)

c) wyrzucenie calej puszki i wstawienie rurki

i inne plusy i minusy takiego zabiegu?

Opublikowano

O ile masz jedną sondę błędu nie będzie, turbo szybciej wstaje, również słychać świst turba. Dodatkowo bedzie czuć spaliny bardziej niż teraz.

Ja proponuje DP

Opublikowano
  • Autor

cfe967436656272.jpg to jest to cale dp tak ?

a czym to rózni sie od zwykłej rurki która zastąpi puszke z katalizatorem?

spaliny bedzie czuc? ale w sensie ze w srodku auta czy jak bedzie odpalony i bede wokół niego chodził ?

Opublikowano

DownPipe to zwykła rura. Spaliny bedzie czuć bardziej z rury. Np jeśli odpalisz w zamkniętym garażu to bd bardziej czuć taki smród spalin.

Wewnątrz będzie troszkę bardziej słychać gwizd turba.

Opublikowano
  • Autor

a co z osiągami silnika? pogorsza sie ? zostana w takim stanie jak sa? zwieksza sie? i co ze spalaniem ? spadnie zostanie czy wzrośnie?

Opublikowano

Powiedzmy że pomożesz mu w ten sposób sie wypierdzieć, być może bedzie mocniejszy, na pewno nie słabszy.

Opublikowano
  • Autor

a apetyt na benzyne? czy przy zalozeniu instalacji lpg beda jakies komplikacje?

Opublikowano

Spalanie nie wzrośnie. LPG możesz śmiało montować

Opublikowano
  • Autor

Dobra dzięki czyli jak w koncu ? ori puszke wybebeszyc i w srodek wstawic rurke zeby rezonansu nie bylo nie?

Opublikowano

Myśle że tak będzie najrozsądniej - nie doczepią sie na przeglądzie.

Opublikowano
  • Autor

Dzieki

Opublikowano

Proosz, przyjemniej pracy ;P

Opublikowano

Powiedzmy że pomożesz mu w ten sposób sie wypierdzieć, być może bedzie mocniejszy, na pewno nie słabszy.

Prawie jak espumisan :grin:

Jak założysz LPG i będzie dobrze wystrojone to żadnych smrodów na rozgrzanym silniku nie powinno być, bo spalanie całkowite gazu to dwutlenek węgla i para wodna.

Opublikowano

Na gazie fakt, czysto będzie. Ale człowiek leniwy taki jak ja co samochodem rozgrzewa garaż już przy PB bez kata poczuje róznice niż z nim

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.