Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Telefon ORI AUDI jak podpiac ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam posiadam moduł bluetooth nokii w aucie i ma możliwość podpięcia kabla do telefonu. Niżej 033511b81d46ac9569c318f18f717c61.jpgdodałem foto i prośba aby ktoś co posiada taki tel zmierzył mi szerokość i wysokość wtyczki i ilość pinow.

Zdjęcie poglądowe, interesuje się gdyż myślę nad założeniem takiego telefonu

Opublikowano

masz rocznik 2002, w tym roczniku występował telefon w wersji PIERWSZEJ, czyli z kablem.

KABEL WPINASZ w gniazdo na uchwycie tunelu, lub w podłokietniku.

Sam BT, montowany był dopiero od rocznika modelowego 2003/2004

podstawa (juz bez kabla), służyła tylko i wyłącznie do ŁADOWANIA TELEFONU, i ewentualnie jako antena zewnętrzna

Nie bardzo rozumiem co masz na myśli mówiąc moduł bluetooth.

Witam posiadam moduł bluetooth nokii w aucie i ma możliwość podpięcia kabla do telefonu.

Czyżbyś chciał podłączyć się dodatkowym telefonem do tego co pokazałeś na zdjęciu?

Opublikowano
  • Autor

Mam dołożony zestaw nokii z bluetooth i jest też kabel do podłączenia nokii n73, i ten kabel chciał bym zastąpić właśnie takim telefonem

Opublikowano

Jest tak jak napisał Gregor ten zestaw Noki co masz od Santinela nie ma za wiele wspólnego z tym telefonem.

Jeśli miałeś w ori mocowanie na telefonna tunelu to od dołu tego uchwytu jest gniazdo na ten telefon.

Jest to szersza wtyczka niż ta od kart sieciowych w kompach RJ..

Nie chce mi się iść do garażu bo wisi na regale taka słuchawka Nokii ale jak potrzebujesz to mogę Ci to pomierzyć bo instalacje mam w samochodzie ale używam i tak ori BT I RNS-E

Opublikowano
  • Autor

Tak to zestaw od tego kolegi co mówisz ale tam jest jak dobrze pamiętam 2 wejścia i jedno szerokie.

Mam tunel z uchwytem ale dokładany. Czy dużo zachodu z dolozeniem ori instalacji pod uchwyt bo adapter mam ( uchwyt stykowy nie kablowy)

Edytowane przez lucjan0681e

Opublikowano

Sprawdziłem Ci tą wtyczkę jest dokładnie taka sama jak ta do komputera - ta lanowa tyle że zamiast 8 pinów ma ich 10..

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Ok dzięki wielkie ja dziś sprawdzę jaka jest w instalce

Sprawdziłem Ci tą wtyczkę jest dokładnie taka sama jak ta do komputera - ta lanowa tyle że zamiast 8 pinów ma ich 10..

Dał byś radę zrobić foto tego na czym jest zawieszony fabrycznie ten telefon na tunelu?
Opublikowano

już nie zmieniłem tunel na inny

Opublikowano
  • Autor

A to był adapter do fabrycznego uchwytu?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.