Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Telefon ORI AUDI jak podpiac ?


Goofy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam moduł bluetooth nokii w aucie i ma możliwość podpięcia kabla do telefonu. Niżej 033511b81d46ac9569c318f18f717c61.jpgdodałem foto i prośba aby ktoś co posiada taki tel zmierzył mi szerokość i wysokość wtyczki i ilość pinow.

Zdjęcie poglądowe, interesuje się gdyż myślę nad założeniem takiego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rocznik 2002, w tym roczniku występował telefon w wersji PIERWSZEJ, czyli z kablem.

KABEL WPINASZ w gniazdo na uchwycie tunelu, lub w podłokietniku.

Sam BT, montowany był dopiero od rocznika modelowego 2003/2004

podstawa (juz bez kabla), służyła tylko i wyłącznie do ŁADOWANIA TELEFONU, i ewentualnie jako antena zewnętrzna

Nie bardzo rozumiem co masz na myśli mówiąc moduł bluetooth.

Witam posiadam moduł bluetooth nokii w aucie i ma możliwość podpięcia kabla do telefonu.

Czyżbyś chciał podłączyć się dodatkowym telefonem do tego co pokazałeś na zdjęciu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dołożony zestaw nokii z bluetooth i jest też kabel do podłączenia nokii n73, i ten kabel chciał bym zastąpić właśnie takim telefonem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak napisał Gregor ten zestaw Noki co masz od Santinela nie ma za wiele wspólnego z tym telefonem.

Jeśli miałeś w ori mocowanie na telefonna tunelu to od dołu tego uchwytu jest gniazdo na ten telefon.

Jest to szersza wtyczka niż ta od kart sieciowych w kompach RJ..

Nie chce mi się iść do garażu bo wisi na regale taka słuchawka Nokii ale jak potrzebujesz to mogę Ci to pomierzyć bo instalacje mam w samochodzie ale używam i tak ori BT I RNS-E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to zestaw od tego kolegi co mówisz ale tam jest jak dobrze pamiętam 2 wejścia i jedno szerokie.

Mam tunel z uchwytem ale dokładany. Czy dużo zachodu z dolozeniem ori instalacji pod uchwyt bo adapter mam ( uchwyt stykowy nie kablowy)

Edytowane przez lucjan0681e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem Ci tą wtyczkę jest dokładnie taka sama jak ta do komputera - ta lanowa tyle że zamiast 8 pinów ma ich 10..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki wielkie ja dziś sprawdzę jaka jest w instalce

Sprawdziłem Ci tą wtyczkę jest dokładnie taka sama jak ta do komputera - ta lanowa tyle że zamiast 8 pinów ma ich 10..

Dał byś radę zrobić foto tego na czym jest zawieszony fabrycznie ten telefon na tunelu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to był adapter do fabrycznego uchwytu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...