Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

IMPREZA KLUBOWA 20 luty (SOBOTA) - ODWOŁANA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka wszystkim,

Jako, że ostatnio udało mi się obronić pracę dyplomową po dłuższej przewie to postanowiłem w jakiś sposób to uczcić. Pomyślałem o tym, aby oblać to zdarzenie w jakimś klubie, zapraszając wszystkich znajomych.

Chciałbym, aby pojawili się też koledzy z klubu, więc pomyślałem, że można byłoby połączyć jedno z imprezą klubową A4.

Stąd też pomysł globalnej imprezki, gdzieś w Katowicach, początkowo myślałem o PRIME, ale jest on dość mały, lecz licząc na dużą frekwencję moich znajomych plus klub A4, trzeba znaleźć bardziej uniwersalne miejsce. Myślę standardowo nad: POMARAŃCZA, SPIŻ, ENERGY.

Termin: 19 lub 20 luty. Jeszcze do sprecyzowania. W zasadzie już mam sygnały i ustawiamy się na 20, tj. sobota.

Co sądzicie o imprezie klubowej, znajdą się jacyś chętni?

IMPREZA ODWOŁANA - brak chętnych

Edytowane przez tolek85

Opublikowano

Ja chętny ale jeśli coś to tylko 20 luty wchodzi w grę bo właśnie wtedy wracam z Mediolanu (przylot do KTW 20.02 godz. 10.20)

Jak chcesz to do PRIME mogę spytać o rezerwację :wink4:

:kox:

P.S. Już gratulowałem ale jeszcze raz to zrobię. :hi: Obrona... Jak to się mówi, lepiej późno niż wcale! :naughty:

Opublikowano

ja nie piję :grin:

Opublikowano
  • Autor

Miszka, no co ty ja już do Ciebie mam specjalną wejściówkę "All inclusive"!

Opublikowano

ja nie piję :grin:

No zgadzałoby się... Chlejesz. :decayed:

Opublikowano

imprezka w klubie jak za dobrych klubowych lat suuuuper myślę, że się piszę :banan::kox:

Opublikowano

Jakieś panienki będą tańczyć na rurze dla nas :P

Opublikowano

ja nie piję :grin:

No zgadzałoby się... Chlejesz. :decayed:

być może ale odkąd Cię znam ani z Tobą nie piłem ani nie chlałem ;)

Miszka, no co ty ja już do Ciebie mam specjalną wejściówkę "All inclusive"!

czyli nie dla mnie :decayed:

Opublikowano

ja nie piję :grin:

No zgadzałoby się... Chlejesz. :decayed:

być może ale odkąd Cię znam ani z Tobą nie piłem ani nie chlałem ;)

Bo chlejesz sam... :decayed:

Opublikowano

ja nie piję :grin:

No zgadzałoby się... Chlejesz. :decayed:

być może ale odkąd Cię znam ani z Tobą nie piłem ani nie chlałem ;)

Bo chlejesz sam... :decayed:

jak sam ? zawsze piję z tym kolesiem w lustrze

Opublikowano

:decayed:

Opublikowano

a tak poważnie to ja odpadam na 100%

mam każdy weekend lutego zajęty , więc na mnie proszę nie liczyć

Opublikowano

Tolek, chciałbym ale nie dam rady, źle w robocie i wiecznie tam musze chodzić:/

Opublikowano
  • Autor

ze względu na mała frekwencje odwołujemy.

Może uda się nam zgadać w innym terminie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.