Skocz do zawartości
IGNOROWANY

regeneracja baterii laptopa warto?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam laptopa toshiba satelite c660 . Ori bateria pała już dawno teraz mam baterie green cell ale coś się z nią dzieje bez żadnego komunikatu o niskim stanie baterii gdy wskaźnik pokazuje ponad pół baterii wyłącza laptopa. Będę ją reklamował ale myślę nad regeneracją starej ori baterii. Dziś ją rozebrałem i ma ogniwa 18650 próbować regenerować samemu czy kupić nową? Jak wymienie ogniwa elektronika baterii pozwoli mi normalnie użytkować zregenerowaną baterię? Na elektronice pisze kd 322sssm-510a rev 0,4

Czekam na wasze sugestie i porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama wymiana ogniw nie wystarczy. Trzeba zresetować elektronikę baterii. Potrzebny programator i odpowiedni soft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli gra nie warta świeczki taniej kupić nowa baterie

To może polecicie mi jakiej firmy baterie kupić ?

Co do green cell miałem dwie jedna od razu na reklamacje poszła druga wytrzymała 5 miesięcy . Warto kupić baterię o powiększonej pojemności?

Edytowane przez .Pablo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, cup oryginalną baterię. Większość tych zamienników to jest marnej jakości. Powiększona bateria po kilku miesiącach będzie mieć mniej pojemności niż oryginał.

Może niektóre zamienniki będą dobre, ale z tego co większość miałem to i tak najdłużej wytrzymywał ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się ze moja bateria ma jeszcze 2 tygodnie gwarancji wiec ja reklamuje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja regenerowałem w jednej firmie w Poznaniu bo niestety ani oryginał ani zamiennik do mojego lapka nie podszedł... Po regeneracji w marcu 2 lata cykną a bateria nadal trzyma spokojnie ponad godzinkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się ktoś orientuje oddałem baterie na koniec okresu gwarancji i teraz pytanie nowa bateria która dostane znowu ma 1 rok gwarancji czy tylko te 2 tygodnie które zostały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja regenerowałem w jednej firmie w Poznaniu bo niestety ani oryginał ani zamiennik do mojego lapka nie podszedł... Po regeneracji w marcu 2 lata cykną a bateria nadal trzyma spokojnie ponad godzinkę

Jeżeli zostały włożone pożądane ogniwa i odpowiednio zresetowana ekektronika to taka bateria po regeneracji niczym nie ustępuje nowemu oryginalowi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mam kontakt do gościa który regeneruje (wymienia ogniwa) i resetuje elektronikę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...