Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kontrolka


Karolina Izabella Anna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem.. jak jezdzę na trybie auto jesli chodzi o światła to czasami pojawia się pewna kontrolka w postaci żaróweczki. W chwili pojawienia się tej kontrolki sprawdzałam i wszystkie światła były ok;/ Kiedy zmienię na zwykły tryb problem znika i znowu na auto też jest w porządku. Dzieje się tak tylko jak jezdze na trybie auto. Czy ktoś ma pomysł jak to rozwiązać? pewnie nie ma styku żarówka ale nie wiem która bo wszystkie działają nawet jak jest widoczna kontrolka. Może problem błahy ale dla kobiety ciężki do rozwiązania. Proszę o pomoc a Matka Boska Jasnogórska pewnie za dobroć wynagrodzi osobę która pomoże;)

Zdjęcie kradzione od kogoś bo swojego nie zrobiłam mam nadzieję, że autor się nie pogniewa;)

s6000757_115.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy sposób podpiąć kompa i sprawdzić błędy.Jeśli bedziesz kiedyś w Tychach to chetnie pomoge. Jeśli nie to może ktoś z forumowiczów z twojej okolicy.

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat o spaloneż zarówce, powinno się też wyświetla która jest spalona. Prawdopodobnie jakas postojówka, jeśli moc żarówki nie jest taka jak w oryginale to mimo że swieci bedzie wywalać błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat o spaloneż zarówce, powinno się też wyświetla która jest spalona. Prawdopodobnie jakas postojówka, jeśli moc żarówki nie jest taka jak w oryginale to mimo że swieci bedzie wywalać błąd.

To tylko na trybie auto się tak dzieje;/

Najlepszy sposób podpiąć kompa i sprawdzić błędy.Jeśli bedziesz kiedyś w Tychach to chetnie pomoge. Jeśli nie to może ktoś z forumowiczów z twojej okolicy.

Pozdrawiam :hi:

Dziekuje za pomoc.. póki co nie wybieram się w te okolice ale będę miała to na uwadze i się przypomnę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...