Treść opublikowana przez Karolina Izabella Anna
-
BIKSENONY wymiana;)
Pozdrawiam Małopolskę Temat zamknięty: kupiłam Philipsa u H4mm3R
-
Wymiana ori żarnikow D1S na 6000K
W B7 tez tak się wymienia?
-
BIKSENONY wymiana;)
Myślę, że te 4850k będą ok.. no i wydaję mi się, że do mojej Duni to d1s pasują
-
BIKSENONY wymiana;)
Dziękuje kolego za radę.. masz rację czasami szkoda wydawać kasę.. już nawiązałam kontakt z Tomkiem;) Dzięki za info...
-
BIKSENONY wymiana;)
No właśnie zdecydowałam się ostatecznie na Night Breaker 190zł za sztukę
-
BIKSENONY wymiana;)
Już napisałam... nie ukrywam, że zależy mi na czasie... a wiesz może kolego czym się różni OSRAM CLASSIC od OSRAM ORGINAL ?
-
BIKSENONY wymiana;)
Chciałam kupić w sklepie motoryzacyjnym;) A dzieki za info napiszę
-
BIKSENONY wymiana;)
Tylko pytanie kto mi to wymieni...bo sama to nie ogarnę
-
BIKSENONY wymiana;)
Moi Drodzy;) proszę o radę, muszę wymienić żarówkę.. planuje wymienić przy okazji dwie.. słyszałam tyle rożnych opinii, że ciężko na coś się zdecydować.. Nie chce pchać tanich chincurów.. dlatego w planach mam BOSCHA.. powiedzieli mi w serwisie BOSCHA 257zł za sztukę plus usługa montażu.. Czy ktoś ma jakieś propozycje żarówek w podobnej cenie.. z montażem w Częstochowie? Jeszcze OSRAM za 200 zł albo Hella też za tyle...
-
Wymiana ori żarnikow D1S na 6000K
Witam, a jakiej firmy polecacie żarniki... bo będę musiała zakupić;/
-
Pikające radio.
Mam to samo.. na samym radiu i teraz jak podłączyłam transmiter usb też pika;/ Mam to samo.. na samym radiu i teraz jak podłączyłam transmiter usb też pika;/ Pomogło wyłączenie TP
-
ŚWIATŁA PRZECIMGIELNE LASER
Dla przykładu podaje aukcje: http://allegro.pl/swiatlo-swiatla-przeciwmgielne-stop-laser-led-i5559805258.html Mam pytanie jak to zamontować w B7 ?
-
[A4 B5] Radio Chorus - co zrobić aby słuchać MP3?
http://www.euro.com.pl/transmitery-fm/xenic-bt-66.bhtml?gclid=CNCC2tTz_M0CFeQp0wod0Z4GwA&gclsrc=aw.ds Jestem mega zadowolona... możesz włożyć kartę SD i pena.. do tego masz możliwość również ładowania smartfona;) Cena jest wysoka bo to euro rtv.. ja w innym sklepie zapłaciłam 85 zł. Po włożeniu do zapalniczki ustawiasz fale na 88.7 i muza leci z czego chcesz;) Rozwiązanie najtańsze i mega wygodne..
-
jak zrobic zeby oryginalne radio Audi Concert CD odbieralo mp3
http://www.euro.com.pl/transmitery-fm/xenic-bt-66.bhtml?gclid=CNCC2tTz_M0CFeQp0wod0Z4GwA&gclsrc=aw.ds Jestem mega zadowolona... możesz włożyć kartę SD i pena.. do tego masz możliwość również ładowania smartfona;) Cena jest wysoka bo to euro rtv.. ja w innym sklepie zapłaciłam 85 zł. Po włożeniu do zapalniczki ustawiasz fale na 88.7 i muza leci z czego chcesz;) Rozwiązanie najtańsze i mega wygodne..
-
Co to jest?
Karolina Izabella Anna odpowiedział(a) na Karolina Izabella Anna temat w Multimedia, Nawigacja i ElektronikaJedynym wyjściem to jest chyba wyjąć fabryczne i zobaczyć co to za kabel;/
-
Co to jest?
Witam, mam pytanie.. w kupionym aucie znalazłam w schowku wejście na usb.. miałam nadzieje, że może będę mogła posłuchać muzy z pendriva ale lipa;/ Mam standardowe radio fabryczne tam przełaczyłam na CD.. bo nie było innej opcji ale nie działa. Drugi pomysł przyszedł mi do głowy, że to może do ładowarki ale telefon się nie ładuje;/ Proszę o pomoc jak to uruchomić i co to właściwie jest;/
-
Odświeżenie czarnego lakieru.
Karolina Izabella Anna odpowiedział(a) na Karolina Izabella Anna temat w Mycie, Pielęgnacja i Detailing(wdech ... wydech... wdech .... wydech... oddychaj Daniel oddychaj i na spokojnie) Karolino... Jeśli używasz "wosku" o czarnym kolorze który maskuje Ci odpryski lakieru to wyrzuć natychmiast tą pastę do butów, pójdź do najbliższej mieszalni lakierów samochodowych, poczytaj o tym jak wykonać poprawnie zaprawkę, zrób co trzeba zrobić i nie opowiadaj głupot A teraz trochę wiedzy praktycznej, dla każdego po trochu. Dlaczego woski robią "wow" po nałożeniu? I nie ma to znaczenia czy to jest T-CUT, Coli, FK1000p, Glasur czy Crystal Rock. Dzieje się tak dlatego, że wypełniacie tym sposobem "zniszczoną" powierzchnię lakieru czyli wszelkie rysy, zarówno te które widać gołym okiem czy w pełnym słońcu. Zwyczajnie wygładzacie krótkotrwale (i tutaj uwaga) powierzchnię lakieru bezbarwnego! Podczas mycie zwyczajnie wypłukujecie swoje specyfiki z tych wszystkich mikro szczelin. Dlatego napisałem że nie ma to znaczenia jakiego koloru jest wosk, bo po pierwsze i tak nadmiar produktu polerujesz a po drugie wosk to nie marker czy farba że ma być takie jak kolor pojazdu. Idąc tym tropem, jeśli twierdzisz Karolino że odpryski lakieru maskujesz woskiem to natychmiast wykonaj zalecenia jak wyżej. @Cysiek18 Bardzo dobrze mówisz! Brawo za wiedzę! @Marcin Mikołów A4 Trochę dla potomnych, trochę celem dokończenia dialogu. Czym jest Quick detalier? Jest niczym innym jak swojego rodzaju hybrydą lubrykantu i środka do czyszczenia. Używamy go do: - wspomagania osuszania auta, - przecierania z naprawdę lekkiego kurzu - np gdy wystawiamy auto na pokazie - jako lubrykantu pod glinkę Oczywiście QD może zawierać domieszki wosku właśnie do celu jak opisałem w pkt.2 powyżej W żadnym jednak wypadku nie należy uważać że QD zabezpieczają cokolwiek przed czymkolwiek! W tym wypadku ADBL przedłuża żywotność nałożonego wosku soft 99. Odpryski są głównie z przodu kolo lamp ale jest ich tysiące i są bardzo małe.. (wdech ... wydech... wdech .... wydech... oddychaj Daniel oddychaj i na spokojnie) Karolino... Jeśli używasz "wosku" o czarnym kolorze który maskuje Ci odpryski lakieru to wyrzuć natychmiast tą pastę do butów, pójdź do najbliższej mieszalni lakierów samochodowych, poczytaj o tym jak wykonać poprawnie zaprawkę, zrób co trzeba zrobić i nie opowiadaj głupot A teraz trochę wiedzy praktycznej, dla każdego po trochu. Dlaczego woski robią "wow" po nałożeniu? I nie ma to znaczenia czy to jest T-CUT, Coli, FK1000p, Glasur czy Crystal Rock. Dzieje się tak dlatego, że wypełniacie tym sposobem "zniszczoną" powierzchnię lakieru czyli wszelkie rysy, zarówno te które widać gołym okiem czy w pełnym słońcu. Zwyczajnie wygładzacie krótkotrwale (i tutaj uwaga) powierzchnię lakieru bezbarwnego! Podczas mycie zwyczajnie wypłukujecie swoje specyfiki z tych wszystkich mikro szczelin. Dlatego napisałem że nie ma to znaczenia jakiego koloru jest wosk, bo po pierwsze i tak nadmiar produktu polerujesz a po drugie wosk to nie marker czy farba że ma być takie jak kolor pojazdu. Idąc tym tropem, jeśli twierdzisz Karolino że odpryski lakieru maskujesz woskiem to natychmiast wykonaj zalecenia jak wyżej. @Cysiek18 Bardzo dobrze mówisz! Brawo za wiedzę! @Marcin Mikołów A4 Trochę dla potomnych, trochę celem dokończenia dialogu. Czym jest Quick detalier? Jest niczym innym jak swojego rodzaju hybrydą lubrykantu i środka do czyszczenia. Używamy go do: - wspomagania osuszania auta, - przecierania z naprawdę lekkiego kurzu - np gdy wystawiamy auto na pokazie - jako lubrykantu pod glinkę Oczywiście QD może zawierać domieszki wosku właśnie do celu jak opisałem w pkt.2 powyżej W żadnym jednak wypadku nie należy uważać że QD zabezpieczają cokolwiek przed czymkolwiek! W tym wypadku ADBL przedłuża żywotność nałożonego wosku soft 99. Odpryski są głównie z przodu kolo lamp ale jest ich tysiące i są bardzo małe..
-
Odświeżenie czarnego lakieru.
Karolina Izabella Anna odpowiedział(a) na Karolina Izabella Anna temat w Mycie, Pielęgnacja i DetailingPanowie nie kłócić się bo dostaniecie po tyłkach
-
Odświeżenie czarnego lakieru.
Karolina Izabella Anna odpowiedział(a) na Karolina Izabella Anna temat w Mycie, Pielęgnacja i DetailingCzytam i nie wierzę A co za różnica czy wosk jest biały, czarny, czy różowy? I tak nadmiar polerujesz ... a od kiedy QD jest woskiem? No to czytaj.. jeśli masz odprysk na czarnym lakierze i wejdzie trochę wosku w szczeliny to który kolor bardziej widać biały czy czarny? Na całkowicie gładkim lakierze zgadza się różnicy nie ma bo i tak nadmiar polerujesz ale w przypadku lakieru z defektami jednak kolor wosku ma znaczenie☺ Proponuje przetestować na swoim aucie to sam sprawdzisz czy widać tylko najpierw znajdź odprysk?
-
Odświeżenie czarnego lakieru.
Karolina Izabella Anna odpowiedział(a) na Karolina Izabella Anna temat w Mycie, Pielęgnacja i DetailingInne woski mają to od tego, że są koloru białego i przy drobnych odpryskach lakieru wszystko jeszcze bardziej widać... t-cut jest koloru czarnego i fajnie maskuje drobne niedoskonałości.. To fakt ze schodzi szybko:( Musze potestować te inne... ...ale długo się utrzymuje ciemny kolor? bo miałam z sonaxa to po godzinie było już szare nie czarne:( ...ale długo się utrzymuje ciemny kolor? bo miałam z sonaxa to po godzinie było już szare nie czarne:(
-
Kuna.. jak pozbyć się tego wrednego zwierzaka...
A skąd on dorwał kunę? Będę próbować.. dziękuje kolego za radę:-)
-
Kuna.. jak pozbyć się tego wrednego zwierzaka...
Sąsiadów mam takich ,,leciwych,, 80+ raczej nie ogarną
-
Odświeżenie czarnego lakieru.
Karolina Izabella Anna odpowiedział(a) na Karolina Izabella Anna temat w Mycie, Pielęgnacja i DetailingJa chromów nie mam ale mam plastikowe elementy i gumowe które po jakimś czasie robią się szare... próbowałam juz sonaxem przyciemnić ale dziadostwo... trochę czernidłem do opon pomaga Dobrze by było wrzucić na koniec quick detailer , podstawowy ADBL QD1 . Jeśli chodzi o wosk to polecam Poorboy's World Natty's Paste Wax Black Właśnie czytałam dobre opinie o poorboy.. Mam pytanie czy ten ADBL mam położyć na wosk np na mój t-cut albo poorboy??
-
Odświeżenie czarnego lakieru.
Karolina Izabella Anna odpowiedział(a) na Karolina Izabella Anna temat w Mycie, Pielęgnacja i DetailingDo weekendu się zakurzy ale jak już jesteś zdecydowany to chromy porządnie wyczyść
-
Kuna.. jak pozbyć się tego wrednego zwierzaka...
To już wolę poszukać tego psa Na antenie?????? Sama to ja raczej tego nie podłącze jestem tylko kobietą