Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] [ALL] Wskaźnik temperatury na zewnątrz -34 stopni C

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,jestem świeżym posiadaczem A4,1,9TDI pojawił mi się taki problem,jak pierwszy raz odpalam autko to temperatura na zewnątrz jest oki ale trwa to tylko przez chwilę,ok 5min,potem szybko spada i utrzymuje się w granicach -34 stopni C,w czym jest problem?? i jak to można naprawić??

* uzupełnij i popraw proszę profil (silnik AVB nie występował w B5) - lukaszr

Opublikowano

Problem może tkwić w czujniku, po prostu może się uszkodził, więc sprawdź czujnik temperatury. Jeżeli on będzie dobry to winę może ponosić układ odpowiedzialny za odczyt danych z czujnika.

Opublikowano
  • Autor

a gzie się znajduje czujnik temperatury ???

Opublikowano

Sprawdź koło chłodnicy od spodu, lub koło filtra powietrza. Może być także niedaleko atrapy, musisz szukać po przewodach, jak będę miał czas to znajdę u siebie a wtedy dam Ci znać.

Opublikowano

Nie wiem jak jest w dieslu ale u mnie czujnik jest między silnikiem a komorą czy jak to się tam nazywa(sorry za określenie)w której znajduje się aku komp itd.

Zajrzyj za silnik w stronę kabiny i powinieneś zobaczyć kolektor wodny wraz z dwoma czujnikami,jeżeli jest tak samo umieszczony jak w benzinie.

Opublikowano

Witam, Podepnę się do tematu bo problem taki sam miałem w bmw e36. temp. pokazaywało ponad minus 20 stopni a na dworzu bylo ciepło, okazało się że nie mialem czujnika temp. później jak udało mi się go dorwać to okazało się że nic się nie zminiło ale po nitce do kłębka okazało się że przewód był uszkodzony. Także zacznij od sprawdzenia czy masz czujnik. Jesli tak to przejzyj przewód jak to tylko możliwe. Jeżeli okaże się że jest cały to pozostaje wymiana czujnika.

Pamiętaj że jak wepniesz nowy czujnik, temperatura na wyświetlaczu odrazu nie pokaże ci tej ktróra jest rzeczywista na dworzu. Zamknij auto i pójdź do domu i najlepiej wróć za kilka godzin.

Opublikowano

Witam w mojej A4 wogóle nie wyświetla się temperatura na zewnątrz. Jaki może być tego powód czy jest to brak czujnika czy może coś w elektrce pogrzebane. Miał może ktoś podoby problem? Proszę o pomoc.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.