Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nierówno siedzi tył po zmianie amortyzatora i sprężyny


dasiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chodzi o tylne zawieszenie, pacjent to a4 avant AFN 1.9 tdi 1997 r. Po zimie z prawej strony kompletnie padł amor, jako że miałem możliwość kupienia kompletu używanego na jedną stronę( amor i sprężyna ) tak też zrobiłem (uprzedzając zaraz wszystkie wypowiedzi że zmienia się parami, zrobiłem jak zrobiłem ale nie o to chodzi). Problem w tym że kupiony amor jest ori ale koloru ciemna czerwień a na sprężynie jest oznaczenie dwie kropki białe i jedna zielona a stary amor jest czarny a sprężyna ma inne oznaczenie jedna kropka biała a trzy zielone. Jak je porównałem to były tej samej wysokości ale po włożeniu to prawa strona auta jest niżej o 1,5 cm niż lewa. Doradźcie czy to będzie miało duży wpływ na zachowanie się auta na drodze, czy może założyć starą sprężynę, czy to się w ogóle nie nada, dodam że na wlepce pisze 1ba czyli chyba standard zawieszenie. Stary amor miał górne mocowanie stalowe a ten kupiony ma aluminiowe ale myślę że to już bez znaczenia. Z góry dziękuję za konkretne porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogłeś zmienić tylko amor a sprężynę zostawić starą, auto tak stoi bo sprężyny są różne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogłeś zmienić tylko amor a sprężynę zostawić starą, auto tak stoi bo sprężyny są różne

Chyba tak zrobię bo znalazłem w etce że ta kupiona chyba jest z sedana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...