Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz turbo caha w blb


damian19886

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na wiosne bede montowal turbo caha plus 2 intercooler jak w brd. Aktualnie auto ma 170ps i 380Nm. W serii wyplulo 151 i 333Nm. Czy po samym montazu turbiny caha i icka moc wzrosnie o kilka ps? Czy po korekcie softu bedzie to jeszcze bezpieczne dla silnika? samochod ma obecnie 215kkm i jest to przebieg na 99% ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po montazu turbo i icka moc ci nie wzrosnie, mozesz mieć nawet problemy, konieczna dostosowany soft

Wysłane z mojego Z10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dbasz o silnik to 200KM powinien wytrzymac bez zajakniecia (oczywiscie dwumas jest ok itd.). Na forum jest jeden chlopak, ktory chyba z 2.0 tdi wycisnal ponad 300KM, ale wymagalo to wielu modyfikacji. Nie wiem czy CAHA jest p&p, czy nie lepiej wlozyc turbo od wersji 170KM ktore wchodzi jak leci i z IC robisz na tym 200KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O silnik dbam. Wymiana oleju co 10 - 12tys na motul. Jest kilku forumowiczow ktorzy maja w 2.0tdi 16v turbiny od caha. Turbo podchodzi p&p z kolektorm od b8 jedynie drobne modyfikacje sa potrzebne. Zdecydowalem sie na t. caha bo jest lepsze od brd a poza tym od brd ciezko dostac w dobrym stanie. Wymieniam turbo bo moje puszcza olej na zewnatrz choc pracuje bardzo dobrze nie chce z auta robic rakiety tylko do normalnej jazdy aha dwumas kpl jest nowy ma z 6tys nalatane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglbys podzielic sie wrazeniami i napisac ponkrotce, co trzeba kupic do tego modunprocz samej turbiny? Duzo jest grzebania byvto spasowac?

Wysłane z mojego GT-P7500 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo w raz z kolektorem wydechowym i wezem spostowym od b8 caha + trzeba dorobic flansze pod wydech. Ja jeszcze dokladalem 2 prawy ic jak jest w brd.

Tu masz temat co i jak

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/77364-all-b7-montaz-turbiny-03l145702e-do-silnika-20-tdi-16-v-pd/page-1

Edytowane przez damian19886
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autem nie byłem na korektę więc nie wiem ile teraz jest. Z tego co sie dowiedziałem to bezpiecznie dla silnika to 190km i ok 410Nm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...