Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Który czujnik odpowiada za świece podgrzewacza


pytnik

Rekomendowane odpowiedzi

zaraz zaraz, a sprawdzałeś napięcie na samych świecach czy tylko sugerujesz się przygasaniem lampki w aucie, bo to ze przygasa to o niczym nie swiadczy, bo na przyklad swiece zarowe tez sie załączają na chwile pod czas pracy silnika, a to za sygnal na przekazniki wychodzi z ECU silnika to bylo juz napisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem manualnie (dotykając świec ) są gorące na zimnym silniku - wiem prymitywny sposób ale tak mogłem tylko sprawdzić

Odnośnie niebieskiego czujnika podaje on temperaturę klimatronikowi - mierzy temp. od 50 stopni ( ale może też sterownik dostaje sygnał z tego czujnika ) temat opisywany w http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_podgrzewanie_plynu_chlodzacego_3_swiece_tdi-t57270.0.html

Kolego Pytnik zostaje tylko VAG jak wcześniej zasugerowano Tobie w innym wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vagiem sprawdzałem nic nie pokazał mysłe ze w ecu jest walniety jakis tranzystor lub cos podobnego.

KOLEGO PIO911 WYSŁALEM CI P.W.[br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 18:39_________________________________________________witam po 3 miesiacach rozwiazałem problem swiec podgrzewacza ,mianowicie:po podpieciu vaga test przekazników małej i duzej mocy ok.a swiece mimo mrozów dalej sie same nie załaczaja i nie grzeja ,na vagu nie ma błedów swiece ok przekazniki ok bezpieczniki ok czujnik temp ok. jesli ma ktos podobny problem to odłaczcie wtyczke od ecu ja tak zrobiłem ale odłaczyłem na cała noc bo chwilowe odpiecie nic nie dało.Rano po podpieciu wtyczki o dziwo i mojemu zaskoczeniu swiece podgrzewacza załaczaja sie i grzeja .Dodaje ze na vagu zadnych błedów nie wykryto. samochód szybciej sie teraz dogrzewa pozdrawiam i zycze ciepełka w waszych niuniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...