Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Elektryczna roleta tylnej szyby B8


firefighter79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ! :)

Chciałbym sie dowiedzieć,czy ktos jeszcze ma problemy z tylnią roletą...mianowicie nie działa ona do końca poprawnie,problem polega na tym ,iż słychac działający mechanizm podczas podnoszenia i opuszczania natomiast sama roleta stoi w miejscu,nieraz sie opuszcza ale nie wraca spowrotem na miejsce po naciśnięciu przycisku...ktoś może coś podpowiedzięc?:-)dziękuje i pozdrawiam................................................................................................................


Roletke naprawilem,jednak polak potrafi:)
Jezeli ktos ma problem polecam się z malym doswiadczeniem naprawy tej rzeczy.

Edytowane przez firefighter79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozebrałem tapicerke na tylnym podszybiu oraz boczki..wszystko jest na metalowe zatrzaski demontaz jest banalny,odkrecenie wszystkich srub w górnej czesci bagaznika ktore trzymaja rolete i głosnik basowy...nastepnie wyciagasz całą roletę a tam sie okazała ze przykrecony mechanizm do silniczka jest uszkodzony ,wyłamane były 3 zabki ktore trzymaja pewnego rodzaju sprzegierłko,,wiec zamiast nich wkrciłem trzy srubki podszlifowałem zeby nic nie haczyło, nasmarowałem złozyłem i działa jak trzeba :banan:

Edytowane przez firefighter79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z demontażem tapicerki mogłbyś wyjaśnić trochę dokładniej jak się dementuje tapicerkę na podszybiu.

Edytowane przez damian05
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...