Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Klimatronik - śnieżka na wyświetlaczu znika po włączeniu


artio2

Rekomendowane odpowiedzi

Może by tak czujnik potraktować suszareczką ... :przebiegly:

Po to się nie włącza,żeby sie nic nie stało z klimą i niech tak zostanie. Jeśli się nie myle to w parowniku się skrapla para, jak oszukasz czujnik to zamarznie tam skroplona woda i może coś pęknąć. I dopiero wtedy się zacznie ..... :wallbash:

Pewnie masz rację. Całe szczęście, że się jeszcze do tego nie dotykałem :)

Mi się nie załącza zawyczaj jak jest poniżej +2 st.C, ale nie jest to regułą. Czasem się załączy nawet przy -2. Może pomiar jest z innego miejsca niż ten z deski.

Czujnik od temperatury znajduje się też między chłodnicami a zderzakiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy temp. bliskich 0 stopni klima nie działa. :disgust: Dziwny patent, ale przy plusowej temp. wszystko wraca do normy i jest OK. :good: Pozdrawiam! :wink4:

Mam ten sam problem. Ale teraz juz wiem w czym tkwi diabeł - poniżej 5 stopni C klima nie działa :rolleyes:

Wszystko OK. Jest termostat takie niby zabezpieczenie. Po co Ci klima jak na zewnątrz na minusie i możesz puścicć sam nawiew...

Z tą temperaturą to jest różnie i wynosi (z opisu innych forumowiczów od 2 do 5 stopni) u mnie jest 3,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci klima jak na zewnątrz na minusie

A po to żeby szybki nie parowały :cool1:

To wówczas spróbuj użyć opcji odparowania szyb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam opcji odparowania szyb, chodzi o nawiew na przednią szybę?

Przy ustawieniu nawiewu na przednią szybę (przycisk na klimatorniku) - odparowuje tylko przednia szyba i trochę boczne przód - i to bardzo wolno.

Jeśli włączy się klimę proces ten trwa parę sekund i dotyczy wszystkich szyb - ponieważ klima osusza powietrze !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam opcji odparowania szyb, chodzi o nawiew na przednią szybę?

Przy ustawieniu nawiewu na przednią szybę (przycisk na klimatorniku) - odparowuje tylko przednia szyba i trochę boczne przód - i to bardzo wolno.

Jeśli włączy się klimę proces ten trwa parę sekund i dotyczy wszystkich szyb - ponieważ klima osusza powietrze !

Zgadza się, ale niestety klima ma ten minus, że ma ten niby "termostat" :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...