Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak wyrezać uchwyt na napoje?


sebul

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczyłem takie coś w A4 B6 innego usera forum i ...jak to wyrezać? Czy da się to zrobić bez kupna i wymiany calej tej deski ?

2napgyu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, żeby się dało. Jest to fabryczny tunel z wersji USA. Ewentualnie poszukaj wkładu na kubki do podłokietnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana tunelu na US + mechanizm ręcznego również z US.


Wkład na kubki do podłokietnika mam do oddania jakbyś chciał. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana tunelu na US + mechanizm ręcznego również z US.

Wkład na kubki do podłokietnika mam do oddania jakbyś chciał. ; )

Jaka cena ? :)

Edytowane przez sebul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie jak w tunelu są o wiele praktyczniejsze niż w łokciu ;) tylko wychwycić taki tunel to rarytas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie jak w tunelu są o wiele praktyczniejsze niż w łokciu ;) tylko wychwycić taki tunel to rarytas ;)

Wiem, ale jesli mialbym szukac nie wiadomo ile i pozniej placic jak za zboze to ja dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA, oni to maja w standardzie bo kole z maka trzeba gdzieś włożyć:), Choć powiem że czasem by się przydało bo to ori wysuwane jet niebezpieczne, poprzednie radio co miałem to było zalane kawą, teraz mam od Land Rowera wsad do podłokietnika, jak gdzieś jadę dalej to wkładam i jak znalazł, żona zawsze pomocna poda napój tudzież kawę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA, oni to maja w standardzie bo kole z maka trzeba gdzieś włożyć :), Choć powiem że czasem by się przydało bo to ori wysuwane jet niebezpieczne, poprzednie radio co miałem to było zalane kawą, teraz mam od Land Rowera wsad do podłokietnika, jak gdzieś jadę dalej to wkładam i jak znalazł, żona zawsze pomocna poda napój tudzież kawę :)

Tylko w podlokietniku troche slabo jak dla mnie bo ja juz sie bardzo przyzwyczailem do tego, ze trzymam sobie caly czas tam lokiec :) Choc na poczatku jak kupilem auto myslalem ze niepotrzeby jest i mi wadzil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkład na kubki w podłokietniku jest kompletnie niepraktyczny i zabiera 90% miejsca. Żeby umieścić tam napój trzeba postawić pionowo klapę łokcia. Przyhamujesz i JEB - klapa wali w kubek, napój wylany. Miałem taki i wyleciał po 4 dniach .

A tutaj tunel USA w dobrych pieniądzach: http://allegro.pl/tunel-srodkowy-duza-navi-audi-a4-8e-b6-b7-szary-i5481830907.html

Edytowane przez R7 JAREK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja. Mam taki wyższy więc nie. Ma możliwości przywrócenia, ale ja mam to za free bo w robocie robimy części do Land Rover czy jaguar, a używam sporadycznie

Wysłane za pomocą Commodore C64

Edytowane przez kt65c453
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...