Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tempomat - nie można wyłączyć manetką.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam problem z działaniem tempomatu.

Nie mogę wyłączyć tempomatu manetką.

Vag pokazuje jakby manetka cały czas była włączona.

Wymieniłem manetkę na drugą i jest to samo.

Czujnik sprzęgła ok, czujnik hamulca ok,

manetką mogę tylko zakodować prędkość, dodawać i odejmować.

Tempomat muszę wyłączać hamulcem lub sprzęgłem.

Czy zdarzyło się komuś że padł moduł kierownicy ?

Gdzieś czytałem że robiąc program zdarzają się krzaki przy działaniu tempomatu.

Pytanie jak sprawdzić czy ktoś grzebał przy ecu ?

Opublikowano

a w blokach widzisz przyciski?

Opublikowano
  • Autor

Tak a manetka cały czas włączona

Opublikowano

ostatnio robiłem coś podobnego w golfie 5 i był uszkodzony moduł pod kierownicą. tylko że tam nie szło włączyć tempomatu.

Opublikowano

Podepnę się do rozmowy, bo u mnie właśnie jest coś takiego jak pisze Jakub. Wszystko wygląda na sprawne( czujniki sprzęgła i hamulca, w bolkach manetka pokazuje działanie wszystkich opcji włączenia) a nie mogę włączyć tempomatu. W silniku 01 oczywiście jest aktywowany tempomat.

Pisałem już wcześniej na forum, ale nie otrzymałem żadnej sensownej podpowiedzi gdzie szukać. Sprawdziłem co tylko przyszło mi do głowy, ale nadal stoję w miejscu. Możesz kolego rozszerzyć jak poradziłeś sobie w golfie?

Opublikowano

Podepnę się do rozmowy, bo u mnie właśnie jest coś takiego jak pisze Jakub. Wszystko wygląda na sprawne( czujniki sprzęgła i hamulca, w bolkach manetka pokazuje działanie wszystkich opcji włączenia) a nie mogę włączyć tempomatu. W silniku 01 oczywiście jest aktywowany tempomat.

Pisałem już wcześniej na forum, ale nie otrzymałem żadnej sensownej podpowiedzi gdzie szukać. Sprawdziłem co tylko przyszło mi do głowy, ale nadal stoję w miejscu. Możesz kolego rozszerzyć jak poradziłeś sobie w golfie?

spróbuj przelutować cały moduł pod kierownicą, w golfie miałem tak, że któryś lut nie łączył.

Opublikowano

Wyjmowałem ten moduł, przeglądałem go nawet pod szkłem powiększającym i nic nie wzbudziło mojej uwadze a przeglądałem właśnie pod kątem zimnych lutów.

Opublikowano

Wyjmowałem ten moduł, przeglądałem go nawet pod szkłem powiększającym i nic nie wzbudziło mojej uwadze a przeglądałem właśnie pod kątem zimnych lutów.

Pozostaje chyba tylko podmianka modułu.

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Wyjmowałem ten moduł, przeglądałem go nawet pod szkłem powiększającym i nic nie wzbudziło mojej uwadze a przeglądałem właśnie pod kątem zimnych lutów.

Pozostaje chyba tylko podmianka modułu.

Wymieniłem moduł tempomatu. Teraz działa wszystko jak należy.

Opublikowano

W moim przypadku, okazał się wgrany niewłaściwy program (od manualnej klimy i bez tempomatu), co skutkowało brakiem tempomatu oraz włączaniem się wentylatora klimy na drugi bieg po włączeniu zapłonu. Obecnie po wgraniu odpowiedniego programu wszystko działa jak należy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.