Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRE] Problem z zamykaniem klapki od wlewu paliwa.


_Kuben_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jak włączę zamykanie pilotem centralnego to nie zamyka mi sie klapka od wlewu paliwa, ten bolec co wchodzi w drzwiczki się nie wysuwa, Miał ktoś z tym problem? jak sobie poradzić z tym?

Poza tym zastanawia mnie zamek do drzwi kierowcy, nie moge nim zamknąć samochodu ani otworzyc, co mogłoby się przydać jakby np. baterie w pilocie siadły. To normalne czy w moim egzemplarzu coś nie gra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie coś nie tak z silniczkiem lub podłączeniem zamykania klapki a co do zamykania z kluczyka do zapodaj jakiś środek(brak reklamy) do wkładu zamka pewnie od dawna nie używany :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moje A6 od dawna juz mi sie klapka od wlewu nie zamyka ale jakos nie moge sie za to zabrać :wink4:

Co do zamka w drzwiach to tak jak pisze wojtekce poprostu "zastał sie" moge sie załozyc ze ostatnio był uzywany w fabryce przed zawiezieniem go do klienta a juz 2 lata minęly od tamtego czasu :wink4: Tak więc nasmaruj go i rozruszaj a jak juz bedzie wszystko ok to zapodaj mu tam jakiejś chociażby wazelinki zeby wilgoć przez zime na niego nie działała i od tego czasu raz na jakiś czas otwórz i zamknij nim drzwi a nie ciągle wygoda i zamykasz pilotem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ten cały silniczek co wysówa bolec trochę sie wychaczył i poprostu jest teraz zakrótki aby zamknąć klapkę można to samemu sprawdzić wkładając rękę pod tapicerkę koło wlewu, i wsunąć go zpowrotem na swoje miejsce. A z tym zamkiem od drzwi to jest tak jak Pawlo 2004 pisze poprostu niebył nigdy używany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym zastanawia mnie zamek do drzwi kierowcy, nie moge nim zamknąć samochodu ani otworzyc, co mogłoby się przydać jakby np. baterie w pilocie siadły. To normalne czy w moim egzemplarzu coś nie gra?

ale nie mozesz przekrecic czy krecisz i nic sie nie dzieje? a co do zastania to jakis farmazon - moj brat ma puga 406 i po 7 latach rozladowal mu sie pilot i z kluczyka otworzyl bez problemu, jakby robil to codziennie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie mozesz przekrecic czy krecisz i nic sie nie dzieje? a co do zastania to jakis farmazon - moj brat ma puga 406 i po 7 latach rozladowal mu sie pilot i z kluczyka otworzyl bez problemu, jakby robil to codziennie

Da sie przekręcić w obie strony, ale nic się nie dzieje, psikałem uż tam "Wódą" ale nic to nie dało :([br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 15:42_________________________________________________A może po prostu da się wyłączyć jakoś zamykanie i otwieranie samochodu kluczykiem i zrobił to poprzedni właściciel?[br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 10:51_________________________________________________Co do klapki wlewu paliwa to mam schemacik z Etki - link poniżej, zdjęłem te gumke (nr.4) zakrywającą wyjscie "języka" od zamka i to sobie wręcz tam fruwa :confused4: - chyba ktoś za mocno kiedyś szarpnął awaryjne otwieranie klapki (nr.11).

Zeby się do tego zamka dostać musiałbym od srodka z bagażnika odkrecić pare śrub, przynosze krzyżakowy, przykłądam, a tu lipta - to na jakies kosmiczne śrubowkręty jest.

Gdzie ja dorwe takie narzędzie?

http://img187.imageshack.us/my.php?image=kopianowyobrazmapabitowdm0.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...