Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szarpie, trzęsie pomocy. !


Matek177

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem ze swoim Audi a4 b6 1.9 TDI 130 HP manual.
Od dluzszej chwili "szarpie" trzesie przy ruszaniu i na biegu wstecznym, moje podejrzenia padaja na sprzegla badz dwumas ale nie jestem pewien. Co myslicie moze byc objawem takiego trzesienia szarpania ? Moze poducha na silniku ?
pomocy. Za miesiac jade samochodem z UK do PL 2200 km i chce miec spokojna droge :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduchy można spr sobie samemu i już jedną rzecz będziesz miał wyeliminowaną..

Dwumas to już grubsza impreza, zazwyczaj jego koniec objawia się dziwnym dźwiękiem ze skrzyni przy gaszeniu auta, czasami trzęsie autem na postoju...spr poduchy, jak one są OK to posłuchać dźwięków z okolic łączenia skrzyni z jednostką :)

Edytowane przez fajgi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduchy można spr sobie samemu i już jedną rzecz będziesz miał wyeliminowaną..

Dwumas to już grubsza impreza, zazwyczaj jego koniec objawia się dziwnym dźwiękiem ze skrzyni przy gaszeniu auta, czasami trzęsie autem na postoju...spr poduchy, jak one są OK to posłuchać dźwięków z okolic łączenia skrzyni z jednostką :)

Zobacze jutro mam wolne na te poduchy. :) Przy gaszeniu nie slychac nic dziwnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może same sprzęgło kolego się kończy ja miałem taki objaw że jak mocno był rozgrzany silnik to nie szło ruszyć bo szarpał wymiana sprzęgła pomogła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...