Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 b6 /b7 siedzenia -----zagadka------


House

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, mam siedzenia z audi b7, kanapa siedzenia wszystko identyczne jak w moim aucie. Zszedłem do auta, żeby kuknąć na kostki i tu moje zdziwienie, są inne !!! Czy ktoś ma jakiś pomysł? Dodam, że mam w swoich fotelach pakiet światło natomiast nie mam czarnej kostki w podłodze i w siedzeniu natomiast w tych nowych czarna kostka..... jest. Piny wyglądają na identyczne więc pewnie to kwestia przepięcia ale dlaczego te kostki są inne ?Ma ktoś jakiś pomysł? Moje kostki wyglądają tak w b6

50e03b8f4d.jpg

A w nowych fotelach tak :

643d13c9ab.jpg


Żadna zagadka, sam sobie odpowiadam i dla potomnych, siedzenia są z a6 c6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca . Żółta kostka to poduszka fotela. Zielona to regulacja lędźwi. Czerwona to oświetlenie i grzanie. Czarna prawdopodobnie pełna elektryka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielona to regulacja lędźwi. Czerwona to oświetlenie i grzanie. Czarna prawdopodobnie pełna elektryka.

eeee tam :)

tu masz opisane do czego jest kazda wtyka

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/28002-wymiana-foteli-a4-b6-b7-elektryka-ledzwie-air-bag-od-a-do-z/#entry354216

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielona to grzanie, czerwona to elektryka plus oświetlenie, czarna to czujnik niezapiętych pasów ;) żółta to airbag ;) do czego one są to akurat wiem :) chodziło mi o kształt kostek:D

Edytowane przez House
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...